STATISTIKY

vd.

 

INDIVIDUÁLNÍ  STATISTIKY:

 

 

 

CELKOVÁ  STŘELECKÁ  TABULKA  NAŠICH HRÁČŮ,

I  ZA JEDNOTLIVÉ  NÁZVY  NAŠICH  TÝMŮ                          

 

(aktualizace po 10. kole J. 2024)

 

   Gó

   ly

               

                  HRÁČ

    VI

    KI 

    TE

     A

    M

   KO

   BE

  RCE 

  TRE

   ND

 KA

 RE

 TO

  RE

 CO

  DIS

  CO

  KO

   B

  RA

   PI

   RA

   N

   N

   Y

   W

   E

   D

   L

   E

  NÁV

  ŠTĚ

    V

   NÍ

   CI

 TAJ

 FUN,

   O

  PE

   L

 

  328

 CHVOJKA  PAVEL

 

    105

  208

   15

 

 

 

 

  229

 FICHTNER  TOMÁŠ

     63

    129

   37

 

 

 

 

 

  185

 Rides  Martin

 

   

   70

   32

   35

   42

      6

 

  159

 DOLEČEK  VIKTOR

      3

     11

   20

   32

   29

   29

     27

     8

  110

 Bárta  Martin

 

    110

 

 

 

 

 

 

  110

 ČÍŽEK  ROMAN

      5

     21

   30

   23

   31

 

 

 

  105

 Kamler  Tomáš

    

     44

   61

 

 

 

 

 

   54

 KASYMBEKOV  SEIT

     43

     11

    

   

    

 

 

 

   52

 Hrubý  Tomáš

     

     

    8

   39

    5

   

 

 

   47

 ČÍŽEK  ADAM

     11

     36

    

   

    

   

 

 

   47

 Tichý  Petr

      

     

    9

   13

    8

   17

     

     

   44

 VYHNAL  TOMÁŠ

      8

     19

   17

 

    

   

 

     

   43

 BRUNCLÍk  VILÉM

     39

      4

   

 

    

   

 

     

   42

 FICHTNER  JIŘÍ

     

     21

   21

 

 

 

 

 

 

   42

 Fialka  Lukáš

     

      

 

 

    5

   32

 

     5

   36

 MITRO  LUKÁŠ

 

     36

 

 

 

 

 

 

   35

 Kuba  Václav

    

     16

   19

 

 

 

 

 

   32

 FEJFAR  MARTIN

      4

     28

 

 

 

 

 

 

   31

 Novotný  Jan

    

 

   14

   17

 

 

 

 

   28

 GOTTWALD  LUKÁŠ

     28

   

 

 

 

 

 

 

   26

 JAKUBEC RADIM

     13

    13

 

 

 

 

 

 

   25

 Filip  David

 

 

 

 

   25

 

 

 

   25

 Petrák  Jan

 

 

   25

 

 

 

 

 

   23

 Sahula  Roman

 

 

 

 

 

   21

 

     2

   18

 SRB  LUKÁŠ

     12

      6

 

 

 

 

 

 

   18

 Valenta  Jiří

   

     18

 

 

 

 

 

 

   15

 Hrubý  Ondřej

   

     15

 

 

 

 

 

 

   15

 Zvěřina  Marek

    

     15

 

 

 

 

 

 

   14

 VÁVRA  SEBASTIAN

     14

 

 

 

 

 

 

 

   13

 MATYS  BOHUSLAV

     13

 

 

 

 

 

 

 

 

   13

 Svoboda  Jiří

 

 

   13

 

 

 

 

 

   13

 Doležal  Oto

 

 

 

    2

    4

    7

 

 

   12

 Veselý  David

      6

      6

 

 

 

 

 

 

   12

 Brynda  Jíří

 

 

 

    1

    6

    5

 

 

   12

 Bína  Dušan

 

 

 

 

 

   12

 

 

   12

 Horváth  Julius

 

 

   

   12

 

 

 

 

   11

 Makanov  Bektursun

   

     11

 

 

 

 

 

 

   10

 Skala  Pavel

 

 

 

 

    6

    

      4

 

    8

 Karel  Ondřej

    

      8

 

 

 

 

 

 

    8

 Kaucký  Jan

 

 

 

 

 

    4

     

     4

    8

 Hrůša  Petr

 

 

 

 

    3

    5

 

 

    8

 Trnka  Pavel

 

 

    8

 

 

 

 

 

    7

 Zlatohlávek  Ladislav

 

 

 

    1

    2

  

      4

 

    7

 Mullai  Gazmend

   

  

    7

 

 

 

 

 

    6

 Bílý  Lukáš

 

  

    6

 

 

 

 

 

    6

 Pešta  Zdeněk

 

  

    6

 

 

 

 

 

 

   5

 Znamenáček  Zdeněk

 

 

 

    5

 

 

 

 

   5

 Pintíř  Martin

 

  

    5

 

 

 

 

 

   5

 Jelen  Jaroslav

 

  

    5

 

 

 

 

 

   5

 Majer  Aleš

 

  

    5

 

 

 

 

 

   5

 Bubeník  Tomáš

 

  

    5

 

 

 

 

 

   4

 Kotalík  Martin

 

 

 

    4

 

 

 

 

   3

 MEDUNA  DAN

      3

 

 

 

 

 

 

 

   3

 Eberle  Tomáš

 

 

 

 

 

    3

 

 

   3

 Vinklář  Adam

 

 

  

    

    3

 

 

 

   3

 Strejček  Mirek

 

 

 

    3

 

 

 

 

   3

 Pouch  Martin

 

  

    3

 

 

 

 

 

   3

 Volf  Jindřich

 

  

    3

 

 

 

 

 

   3

 Růžička  Tomáš

     

      3

 

 

 

 

 

 

   3

 Němec  Marcel

    

      3

 

 

 

 

 

 

   3

 Vojtěch  Matěj

    

      3

 

 

 

 

 

 

   2

 ABDRASULOV KAIRAT

      2

 

 

 

 

 

 

 

   1

 NOVÁK  JAN

      1

 

 

 

 

 

 

 

 

    2

 Kimranov Danabek

    

      2

 

 

 

 

 

 

    2

 Pekař  Milan

 

 

 

    2

 

 

 

 

    2

 Budil  Lukáš

     

      

    2

 

 

 

 

 

    2

 Boháč  Petr   (g)

 

 

 

 

    2

 

 

 

    2

 Šebek  Petr  (g)

    

      2

 

 

 

 

 

 

    2

 Gottwald  Luboš

 

 

 

    2

 

 

 

 

    2

 Helt  Martin

 

 

 

    2

 

 

 

 

    2

 Hřebejk  Martin

 

 

 

    2

 

 

 

 

    2

 Novotný  Martin

 

 

 

 

 

    2

 

 

    2

 Bartoš  Michal

 

 

 

 

 

 

     

     2

    2

 Šťastný  Radek

 

 

 

 

 

    2

 

 

    2

 Šťastný  Bedřich

 

 

 

 

 

    1

 

     1

    2

 Bártů

 

 

 

 

 

    2

     

 

    1

 Ježek  Josef

      1

 

 

 

 

 

 

 

    1

 Mravík  Michal (g)

    

      1

 

 

 

 

 

 

    1

 Čech  Daniel (g)

 

 

 

 

 

    1

 

 

    1

 Hrdlička  Michael

    

      1

 

 

 

 

 

 

    1

 Galivoda  Jan

 

 

 

 

    1

 

 

 

    1

 Roháč  David

    

      1

 

 

 

 

 

 

    1

 Kocábek  David

 

 

 

    1

 

 

 

 

    1

 Buček Alexandr

 

 

   

    1

 

 

 

 

    1

 Krajíček  Jan

 

 

 

 

 

 

 

     1

    1

 Ismail  Arif

 

 

 

 

    1

 

 

 

    1

 Zajac  Martin

 

 

 

 

    1

 

 

 

    1

 Sahula  Radek  (g)

 

 

 

 

 

    1

 

 

    1

 Philipp  L.

 

 

 

 

 

    1

 

 

    1

 Kopecký  Petr

 

 

 

 

 

 

 

     1

 

 

TABULKA NAŠICH STŘELCŮ V KONKRÉTNÍCH LIGÁCH      

( za brankami je i počet odehráných sezón v konkrétní lize)

 

  Li   

  ga

   Góly /       sezóny

       Jméno hráče

       Za které názvy týmů skórovali

 

 

 

 

   2

    39 / 6

  Chvojka  Pavel

  39 – KARETO – RECO 

 

    37 / 4

  Rides  Martin

  37 – KARETO

 

    30 / 4

  Bárta  Martin

  30 – KOBERCE  TREND

 

    23 / 4

  Čížek  Adam

  23 – KOBERCE  TREND

 

    21 / 3

  Fichtner  Tomáš

  21 – KOBERCE  TREND

 

    20 / 4

  Fejfar  Martin

  20 – KOBERCE  TREND

 

    11 / 9

  Čížek  Roman

    4 – KOBERCE  TREND , 7 – KARETO

 

    8 /  3

  Mitro  Lukáš

    8 – KOBERCE  TREND

 

    8 /  3

  Karel  Ondřej

    8 – KOBERCE  TREND

 

    6 /  5

  Hrubý Tomáš

    6 – KARETO

 

    5 /  9

  Doleček  Viktor

    1 – KOBERCE  TREND , 4 – KARETO

 

    5 /  4

  Vyhnal  Tomáš

    5 – KOBERCE  TREND

 

    5 /  4

  Veselý  David

    5 – KOBERCE  TREND

 

    5 /  2

  Majer  Aleš

    5 – KARETO

 

    5 /  4

  Pintíř  Martin

    5 – KARETO

 

    4 /  4

  Jakubec  Radim

    4 – KOBERCE TREND

 

    4 /  4

  Kamler  Tomáš

    4 – KOBERCE  TREND

 

    4 /  5

  Tichý  Petr

    4 – KARETO

 

    3 /  2

  Jelen  Jarda

    3 – KARETO

    

    3 /  5

  Novotný  Jan

    3 – KARETO

 

    2 /  3

  Hrubý  Ondřej

    2 – KOBERCE  TREND

 

    2 /  2

  Šebek  Petr

    2 – KOBERCE  TREND

 

   3

   100/12

  Fichtner  Tomáš

  29 – VIKI  TEAM, 51 – KOBERCE TREND

 

 

 

  20 – KARETO-RECO

 

   89/ 12

  Chvojka  Pavel

  21 – KOBERCE TREND, 68 – KARETO

 

   71 /  7

  Bárta Martin

  71 – KOBERCE TREND

 

   34 /  8

  Kamler  Tomáš

  15 – KOBERCE TREND  19 – KARETO

 

   33 /  5

  Kasymbekov Seit

  22 – VIKI  TEAM   11 – KOBERCE TREND

 

   22 /  4

  Brunclík  Vilém

  18 – VIKI  TEAM    4 – KOBERCE TREND

 

   19 /  5

  Kuba  Václav

    3 – KOBERCE TREND  16 – KARETO

 

   18 /  5

  Valenta  Jiří

  18 – KOBERCE TREND  

 

   17 /  9

  Čížek  Adam

    4 – VIKI  TEAM  13 – KOBERCE TREND

 

   16 /  3

  Gottwald Lukáš

  16 – VIKI  TEAM

 

   16/ 16

  Čížek  Roman

    3 – VIKI  TEAM  11 – KOBERCE TREND

 

 

 

    2 – KARETO–RECO

 

   15 /  6

  Jakubec  Radim

    6 – VIKI  TEAM    9 – KOBERCE TREND

 

   14 /  2

  Rides  Martin

  14 – KARETO–RECO  

 

   14/ 10

  Mitro  Lukáš

  14 – KOBERCE TREND

 

   13/ 13

  Vyhnal  Tomáš

    3 – VIKI  TEAM,   8 – KOBERCE TREND   

 

 

 

    2 – KARETO

 

   13 /  3

  Petrák  Jan

  13 – KARETO–RECO

 

   13 /  4

  Hrubý  Ondřej

  13 – KOBERCE TREND

 

   12 /  4

  Srb  Lukáš

    6 – VIKI  TEAM,   6 – KOBERCE TREND

 

   12/ 17 

  Doleček  Viktor

    1 – VIKI  TEAM,   3 – KOBERCE TREND

 

 

 

    8 – KARETO-RECO

 

   11 /  2

  Makanov Bektursun

  11 – KOBERCE TREND

 

   10 /  3

  Vávra  Sebastian

  10 – VIKI  TEAM

 

    9 /  6

  Fejfar  Martin

    1 – VIKI  TEAM,   8 – KOBERCE TREND

 

 

    8 /  6

  Fichtner  Jiří

    4 – KOBERCE TREND  ,  4 – KARETO

 

    6  / 2

  Matys  Bohumil

    6 – VIKI  TEAM

 

    6 /  3

  Bílý  Lukáš

    6 – KARETO–RECO 

 

    5 /  3

  Novotný  Jan

    5 – KARETO–RECO  

 

    5 /  3

  Pešta  Zdeněk

    5 – KARETO–RECO  

 

    4 /  1

  Mullai  Gazmend

    4 – KARETO–RECO  

 

    3 /  2

  Veselý  David

    2 – VIKI  TEAM,   1 – KOBERCE TREND

 

    3 /  1

  Vojtěch  Matěj

    3 – KOBERCE TREND

 

    3 /  2

  Bubeník  Tomáš

    3 – KARETO–RECO

 

    3 /  2

  Němec  Marcel

    3 – KOBERCE TREND

 

    2 /  1

  Kimranov Danabek

    2 – KOBERCE TREND

 

    2 /  2

  Budil  Lukáš

    2 – KARETO–RECO  

 

    2 /  3

  Jelen  Jarda

    2 – KARETO–RECO  

 

    2 /  4

  Hrubý  Tomáš

    2 – KARETO–RECO  

 

    1 /  3

  Meduna  Dan

    1 – VIKI  TEAM

 

    1 /  1

  Ježek  Josef

    1 – VIKI  TEAM

 

    1 /  1

  Hrdlička Michael

    1 – KOBERCE TREND

 

    1 /  1

  Horváth  Julius

    1 – KARETO–RECO 

 

    1 /  1

  Trnka  Pavel

    1 – KARETO–RECO 

 

    1 /  4

  Tichý  Petr

    1 – KARETO–RECO 

 

    1 /  5

  Mravík  Michal

    1 – KOBERCE TREND

 

   4

   113/10

  Chvojka  Pavel

  42 – KOBERCE TREND , 56 – KARETO         

 

 

 

  15 – DISCO KOBRA

 

    84 / 8

  Fichtner  Tomáš

  31 – VIKI  TEAM,  37 – KOBERCE TREND

 

 

 

  17 – KARETO 

 

   43 /15

  Doleček  Viktor

    2 – VIKI TEAM,    4 – KOBERCE TREND

 

 

 

    6 – KARETO ,      4 – DISCO KOBRA

 

 

 

  27 – NÁVŠTĚVNÍCI

 

    37 / 6

  Rides  Martin

  19 – KARETO , 12 – DISCO KOBRA

 

 

 

    6 – NÁVŠTĚVNÍCI

 

    34 / 6

  Kamer  Tomáš

  12 – KOBERCE TREND , 22 – KARETO

 

   22 /12

  Čížek  Roman

    2 – VIKI TEAM ,  5 – KOBERCE TREND   

 

 

 

  14 – KARETO  ,    1 – DISCO KOBRA 

 

    21 / 3

  Brunclík  Vilém

  21 – VIKI  TEAM

 

    21 / 3

  Kasymbekov  Seit

  21 – VIKI  TEAM

 

    13 / 2

  Gottwald  Lukáš

  13 – VIKI  TEAM

 

    13 / 8

  Vyhnal  Tomáš

    5 – VIKI  TEAM,  3 – KOBERCE TREND

 

    12 / 2

  Zvěřina  Marek

  12 – KOBERCE TREND

 

    12 / 2

  Petrák  Jan

  12 – KARETO – RECO

 

    12 / 6

  Fichtner  Jiří

    7 – KOBERCE TREND , 5 – KARETO

 

    10 / 4

  Hrubý  Tomáš

  10 – DISCO KOBRA

 

    9 /  1

  Bárta  Martin

    9 – KOBERCE TREND

 

    8 /  4

  Kuba  Václav

    5 – KOBERCE TREND , 3 – KARETO

 

    7 /  2

  Čížek  Adam

    7 – VIKI  TEAM

 

    7 /  3

  Matys  Bohuslav

    7 – VIKI  TEAM

 

    7 /  3

  Jakubec  Radim

    7 – VIKI  TEAM

 

    6 /  3

  Srb  Lukáš

    6 – VIKI  TEAM

 

 

    6 /  7

  Tichý  Petr

    4 – KARETO , 2 – DISCO KOBRA

 

    5 /  3

  Svoboda Jiří

    5 – KARETO

 

    4 /  2

  Vávra  Sebastian

    4 – VIKI  TEAM

 

    4 /  2

  Veselý  David

    4 – VIKI  TEAM

 

    4 /  2

  Skala  Pavel

    4 – NÁVŠTĚVNÍCI

 

    4 /  3

  Zlatohlávek Láďa

    4 – NÁVŠTĚVNÍCI

 

    4 /  3

  Kotalík Martin

    4 – DISCO KOBRA

 

    3 /  3

  Fejfar  Martin

    3 – VIKI  TEAM

 

    3 /  1

  Mullai Gazmend

    3 – KARETO

 

    3 /  2

  Růžička  Tomáš

    3 – KOBERCE TREND

 

    3 /  3

  Horváth Julius

    3 – DISCO KOBRA

  

    2 /  1

  Abdrasulov  Kairat

    2 – VIKI  TEAM

 

    2 /  2

  Meduna  Dan

    2 – VIKI  TEAM

 

    2 /  3

  Mitro  Lukáš

    2 – KOBERCE TREND

 

    2 /  3

  Novotný  Jan

    2 – DISCO KOBRA

 

    2 /  3

  Trnka  Pavel

    2 – KARETO

 

    1 /  1

  Novák  Jan

    1 – VIKI  TEAM

 

    1 /  1

  Roháč  David

    1 – KOBERCE TREND

 

    1 /  1

  Pešta  Zdeněk

    1 – KARETO

 

    1 /  2

  Pouch  Martin

    1 – KARETO

 

    1 /  2

  Volf  Jindřich

    1 – KARETO 

 

   5

   87 /  5

  Chvojka  Pavel

  42 – KOBERCE TREND , 45 – KARETO  

 

   33 /  5

  Kamler  Tomáš

  13 – KOBERCE TREND , 20 – KARETO

 

   22 /  5

  Fichtner  Jiří

  10 – KOBERCE TREND , 12 – KARETO

 

   20 /  2

  Fichtner  Tomáš

  20 – KOBERCE TREND

 

   13 /  5

  Vyhnal  Tomáš

    3 – KOBERCE TREND , 10 – KARETO

 

   12 /  2

  Mitro  Lukáš

    7 – KOBERCE  TREND             

 

 

 

    5 – Kříženeček (hostování J.18)

 

   11 /  6

  Čížek  Roman

    1 – KOBERCE, 7 – KARETO, 3 – KOBRA

 

    8 /  5

  Doleček  Viktor

    3 – KOBERCE TREND ,   2 – KARETO 

 

 

 

    2 – DISCO KOBRA  ,  1 – TAJFUN

 

    8 /  2

  Kuba  Václav

    8 – KOBERCE  TREND

 

    8 /  3

  Svoboda  Jiří

    8 – KARETO

 

    6 /  1

  Hrubý  Tomáš

    6 – DISCO KOBRA

 

    6 /  4

  Novotný  Jan

    5 – KARETO , 1 – DISCO COBRA

 

    5 /  1

  Rides  Martin

    5 – DISCO KOBRA

 

    5 /  3

  Trnka  Pavel

    5 – KARETO

 

    3 /  1

  Zvěřina  Marek

    3 – KOBERCE TREND

 

    2 /  2

  Pouch  Martin

    2 – KARETO

 

    2 /  3

  Volf  Jindřich

    2 – KARETO

 

    2 /  3

  Bubeník  Tomáš

    2 – KARETO

 

    2 /  4

  Tichý  Petr

    2 – DISCO KOBRA 

 

   6

   43 /  5

  Rides  Martin

  35 – PIRANNY,  8 – WEDLE

 

   24 /  8

  Doleček  Viktor

    5 – DISCO KOBRA,  12 – PIRANNY

 

 

 

    3 – WEDLE,   4 – TAJFUN

 

   21 /  3

  Sahula  Roman

  21 – WEDLE

 

   20 /  5

  Čížek  Roman

    9 – DISCO KOBRA,  11 – PIRANNY

 

   20 /  5

  Fialka  Lukáš

    5 – PIRANNY,  15 – WEDLE 

 

    9 /  5

  Tichý  Petr

    1 – DISCO KOBRA,  8 – PIRANNY

 

    8 /  3

  Hrubý  Tomáš

    3 – DISCO KOBRA,  5 – PIRANNY

 

    8 /  7

  Doležal  Ota

    4 – PIRANNY, 4 – WEDLE

 

    5 /  1

  Horváth  Julius

    5 – DISCO KOBRA

 

    5 /  2

  Filip  David

    5 – PIRANNY

 

    4 /  5

  Brynda  Jiří

    2 – PIRANNY, 2 – WEDLE

 

    2 /  1

  Novotný  Jan

    2 – DISCO KOBRA

 

    2 /  1

  Novotný  Martin

    2 – WEDLE

         

    2 /  4

  Zlatohlávek  Ladislav

    1 – DISCO KOBRA,  1 – PIRANNY 

 

    2 /  5

  Boháč  Petr

    2 – PIRANNY

 

    1 /  2

  Vinklář  Adam

    1 – PIRANNY

 

    1 /  1

  Hrůša  Petr

    1 – WEDLE

 

    1 /  1

  Bína  Dušan

    1 – WEDLE

 

    1 /  2

  Skala  Pavel

    1 – PIRANNY

 

    1 /  2

  Sahula  Radek

    1 – WEDLE

 

    1 /  2

  Čech  Daniel

    1 – WEDLE

 

    1 /  3

  Galivoda  Jan

    1 – PIRANNY 

 

   7

   48 /  8

  Doleček  Viktor

    2 – DISCO KOBRA , 17 – PIRANNY 

 

 

 

  26 – WEDLE ,  3 – OPEL BOYS 

       

   40 /  4

  Rides  Martin

    6 – DISCO KOBRA ,  34 – WEDLE 

 

   22 /  5

  Fialka  Lukáš

  17 – WEDLE , 5 – OPEL BOYS 

 

   21 /  3

  Čížek  Roman

    1 – DISCO KOBRA , 20 – PIRANNY

 

   20 /  2

  Filip  David

  20 – PIRANNY

   

   18/ / 4

  Tichý  Petr

    1 – DISCO KOBRA , 17 – WEDLE 

 

   11 /  3

  Bína  Dušan

  11 – WEDLE

 

    8 /  2

  Kaucký  Jan

    8 – WEDLE

 

    7 /  1

  Hrubý  Tomáš

    7 – DISCO KOBRA

 

    7 /  4

  Hrůša  Petr

    4 – WEDLE ,  3 – PIRANNY

 

    7 /  5

  Brynda  Jiří

    4 – PIRANNY ,  3 – WEDLE

 

    5 /  3

  Skala  Pavel

    5 – PIRANNY

 

    4 /  1

  Novotný  Jan

    4 – DISCO KOBRA

 

    4 /  1

  Horváth  Julius

    4 – DISCO KOBRA

 

    3 /  2

  Doležal  Ota

    3 – WEDLE

 

    3 /  2

  Eberle  T.

    3 – WEDLE

 

    2 /  5

  Sahula  Roman

    2 – OPEL BOYS

 

    2 /  1

  Bartoš  Michal

    2 – OPEL BOYS

 

    2 /  2

  Šťastný  Radek

    2 – WEDLE

 

    2 /  2

  Šťastný  Bedřich

    1 – WEDLE , 1 – OPEL BOYS

 

    2 /  2

  Vinklář  Adam

    2 – PIRANNY

 

    1 /  1

  Zajac  Martin

    1 – PIRANNY

 

    1 /  1

  Ismail  Arif

    1 – PIRANNY

 

    1 /  1

  Kopecký  Petr

    1 – OPEL BOYS

 

    1 /  1

  Philipp  Lukáš

    1 – WEDLE

 

    1 /  2

  Zlatohlávek  Ladislav  

    1 – PIRANNY

 

    1 /  2

  Bártů

    1 – WEDLE

 

   8

   19 /  2

  Doleček  Viktor

  19 – DISCO KOBRA

 

   13 /  1

  Hrubý  Tomáš

  13 – DISCO KOBRA

 

    9 /  1

  Rides  Martin

    9 – DISCO KOBRA

 

    9 /  2

  Čížek  Roman

    9 – DISCO KOBRA

 

    8 /  1

  Novotný  Jan

    8 – DISCO KOBRA

 

    7 /  2

  Tichý  Petr

    7 – DISCO KOBRA

 

    5 /  1

  Znamenáček Zdeněk   

    5 – DISCO KOBRA

 

    3 /  1

  Strejček  Mirek

    3 – DISCO KOBRA

 

    2 /  1

  Doležal  Ota

    2 – DISCO KOBRA

 

    2 /  2

  Pekař  Milan

    2 – DISCO KOBRA

 

    2 /  2

  Hetl  Martin

    2 – DISCO KOBRA

 

    2 /  2

  Hřebejk  Martin

    2 – DISCO KOBRA

 

    2 /  2

  Gottwald  Luboš

    2 – DISCO KOBRA

 

    1 /  1

  Zlatohlávek  Ladislav

    1 – DISCO KOBRA

 

    1 /  1

  Buček  Alexandr

    1 – DISCO KOBRA

 

    1 /  1

  Krajíček  Jan

    1 – DISCO KOBRA

 

    1 /  2

  Brynda  Jiří

    1 – DISCO KOBRA

 


ODEHRANÉ  ZÁPASY  A  SEZÓNY  CELKEM,

I  V  JEDNOTLIVÝCH  LIGÁCH   (po 10. kole J. 2024)
 

(aspoň jeden odehraný zápas v sezóně, aby se počítala) 

 

  zá

  pa

  sy

  se

  zó

  ny

                   jméno

     1.

     2.

     3.

     4.  

     5.       

    6.

    7.

   8.

 

  562

  62

 DOLEČEK  VIKTOR

 

     89

    156

    141

     39

   57

   64

   16

  348

  53

 ČÍŽEK  ROMAN

 

     62

     83

     69

     39

   48

   30

   17

  281

  34

 Chvojka  Pavel

 

     53

     81

     98

     46

  

     3

 

  242

  30

 VYHNAL  TOMÁŠ

 

     28

    101

     65

     48

  

 

 

  205

  27

 Rejman  Tomáš

 

     55

     45

     67

     34

    4

 

 

  193

  31

 Tichý  Petr

 

     36

     24

     42

     17

   30

   27

   17

  191

  21

 Rides  Martin

 

     41

     12

     51

      9

   44

   26

    8

  167

  23

 Kamler  Tomáš

 

     20

     53

     50

     44

 

 

 

  154

  19

 Hrubý  Tomáš

 

     45

     23

     37

     11

   21

     7

   10

  151

  25

 FICHTNER  TOMÁŠ

 

     17

     73

     50

     11

 

 

 

  144

  18

 Novotný  Jan

 

     44

     23

     22

     25

   10

   10

   10

  119

  18

 MITRO  LUKÁŠ

 

     24

     61

     21

     13

 

 

 

  113

  17

 FICHTNER  JIŘÍ

 

 

     43

     38

     32

 

 

 

  101

  13

 Brynda  Jiří

 

 

 

 

 

   45

   43

   13

   92

  12

 Bárta  Martin

 

     29

     53

     10

 

 

 

 

   90

  13

 JAKUBEC  RADIM

 

     28

     43

     19

 

   

   

    

   85

  10

 Doležal  Ota

 

     

     

     

 

   61

   19

    5

 

   75

  10

 Boháč  Petr (g)

 

 

 

 

      2

   42

   12

   19

   74

  11

 Fialka  Lukáš

 

 

 

 

 

   32

   41

    1

   66

   8

 KASYMBEKOV  SEIT

 

     

     46

     20

 

 

 

 

   61

  13

 FEJFAR  MARTIN

 

     31

     20

     10

 

 

 

 

   58

  15

 ČÍŽEK  ADAM

 

     27

     26

      5

 

 

 

 

   52

  10

 Zlatohlávek  Láďa

 

 

 

     22

      4

   17

    4

    5

   49

   7

 BRUNCLÍK  VILÉM

 

      

     23

     26

 

    

    

   

   49

   9

 Pekař  Milan

 

      1

      8 

     18

     

    1

    7

   14

   48

   7

 Skala  Pavel

 

 

 

     16

 

   13

   19

 

   48

   7

 Horváth  Julius

 

     

      2

     24

      8

    8

    6

 

   48

   8

 Sahula  Roman

 

     

     

     

 

   24

   24

 

   44

   6

 Petrák  Jan

 

      4

     26

     14

 

 

 

 

   44

   8

 Drábik  Pavel (g)

 

     11

     33

 

 

 

 

 

   39

  11

 Kuba  Václav

 

 

     18

     12

      9

 

 

 

   37

   5

 GOTTWALD  LUKÁŠ

 

 

     18

     19

 

 

 

 

   36

   5

 VÁVRA SEBASTIAN

 

 

     23

     13

 

 

 

 

   34

   7

 SRB  LUKÁŠ

 

 

     23

     11

 

 

 

 

 

   34

   4

 Filip  David

 

 

 

 

 

   19

   15

 

   34

   5

 Pintíř  Martin

 

     34

 

 

 

 

 

 

   32

   6

 Galivoda  Jan

 

 

 

      4

 

   11

   17

 

   31

   6

 Bubeník  Tomáš

 

 

      3

      6

     22

 

 

 

   31

   7

 Hrubý  Ondřej

 

      7

     24

 

 

 

 

 

   30

   5

 Valenta  Jiří

 

 

     30

 

 

 

 

 

   29

  10

 Mravík  Michal (g)

 

      4

     22

      3

 

 

 

 

   29

   4

 Vinklář  Adam

 

 

 

 

 

   11

   18

 

   29

   6

 Volf  Jindřich

 

 

      4

     12

     13

 

 

 

   28

   5

 Jelen  Jaroslav

 

     12

     16

 

 

 

 

 

   28

   6

 Svoboda  Jiří

 

 

 

     14

     14

 

 

 

   27

   5

 MATYS  BOHUSLAV

 

  

     11

     16

 

 

 

 

   27

   5

 Bína  Dušan

 

 

 

 

 

    9

   18

 

   26

   5

 Pouch  Martin

 

 

      4

     10

     12

 

 

 

   26

   5

 Hrůša  Petr

 

 

 

 

 

    6

   20

 

   26

   8

 Čech  Daniel (g)

 

 

      4

 

 

    4

   18

 

   24

   6

 Trnka  Pavel

 

 

    

      6

     18

 

 

 

   23

   3

 Eberle  Tomáš

 

 

     

      

 

    9

   14

 

   21

   3

 KRÁLÍĆEK  JAN (g)

 

     

     14

      7

 

 

 

 

 

   21

   4

 Kotalík  Martin

 

 

      

     18

      3

    

   

 

   21

   4

 Gazmend  Mullai

 

      2

     10

      9

      

 

 

 

   21

   6

 Klír  Richard (g)

 

      

      4

      5

     12

 

 

 

   20

   2

 Sahula  Radek (g)

 

 

      

      

     

   20

 

 

   20

   4

 Pešta  Zdeněk

 

 

     15

      5

 

   

 

 

   19

   6

 MEDUNA  DAN

 

 

      7

     12

 

 

 

 

   19

   3

 Zvěřina  Marek

 

 

      

     14

      5

 

 

 

   18

   2

 Šťastný  Radek

 

   

      

     

      

 

   18

 

   18 

   5

 Bílý  Lukáš

 

 

     18

 

 

 

   18

 

   17

   4

 Krajíček  Jan

 

 

     

     

      1

    4

    6

    6

   16

   8

 Veselý  David

 

      7

      3

      6

      

    

    

    

   16

   4

 Horyna  Petr

 

      

      

    12

      4

 

 

 

   15

   2

 Bártů  Petr

 

 

 

     

      

    6

    9

 

   14

   2

 Šťastný  Bedřich

 

 

 

 

 

    

   14

 

   14

   2

 Růžička  Tomáš

 

 

 

     14

 

 

  

 

   14

   2

 Kaucký  Jan

 

 

 

     

 

 

   14

 

   14

   3

 Trča  David

 

 

 

 

 

    1

   13

 

   13

   2

 BRZYBOHATÝ JIŘÍ  (g)

 

 

     13

 

 

    

   

 

    

   

 

 

 

      

      

 

 

 

 

 

   13

   2

 Kobliha  Tomáš (g)

 

 

 

     13

 

 

 

 

   13

   3

 Helt  Martin

 

 

 

 

 

 

    1

   12

   13

   3

 Roháč  David

 

 

      6

      7

 

 

 

 

   13

   4

 Němec  Marcel

 

      4

      6

 

      3

 

 

 

   12

   2

 Novotný  Martin

 

 

 

 

 

   12

 

 

   12

   3

 Karel  Ondřej

 

     12

 

 

 

 

 

 

   11

   2

 Ježek  Josef

 

 

      4

      7

 

 

 

 

   11

   3

 Buček  Alexandr

 

 

 

 

 

   10

 

    1

   11

   3

 Hřebejk  Martin

 

 

 

 

 

 

    2

    9

   11

   3

 Novotný Roman (g)

 

 

      9

      2

 

 

 

 

   10

   2

 Martinů  David  (g)

 

 

 

 

 

 

   10

 

   10

   2

 Pospíšil  Přemysl (g)

 

 

 

      4

      6

 

 

 

   10

   3

 Hřebíček  Marián

 

 

 

 

 

   10

 

 

   10

   3

 Makanov Bektursun

 

 

      9

      1

 

 

 

 

    9

   1

 Znamenáček  Zdeněk

 

 

 

 

 

 

   

    9

    9

   2

 Gottwald  Luboš

 

 

 

 

 

 

 

    9

    9

   2

 Budil  Lukáš

 

 

      9

 

 

 

 

 

    8

   1

 Kimranov  Danabek

 

 

      8

 

 

 

 

 

    8

   3

 Beneš  Martin

 

 

      5

      1

      2

 

 

 

    8

   4

 Picek  Petr

 

      7

      1

 

 

 

 

 

 

    6

   2

 NOVÁK  JAN

 

     

      2

      4

 

 

 

 

    7   

   1

 Hrdlička  Michael

 

 

      7

 

 

 

 

 

    7

   1

 Říčka

 

 

 

 

 

 

    7

 

    7

   3

 Kocábek David 

 

 

 

 

      3

    1

    3

  

    7

   3

 Šebek  Petr

 

      3

      4  

 

 

 

 

 

    7

   5

 Babický  Robert

 

 

 

      3

      2

    2

 

 

    6

   1

 Bartoš  Michal

 

 

 

 

 

 

    6

 

    6

   1

 Vojtěch  Matěj

 

 

      6

 

 

 

 

 

    6

   3

 Černý  Václav

 

 

 

 

 

    5

   

    1

    5

   1

 Kopecký  Petr

 

 

 

 

 

 

    5

 

    5

   1

 Strejček  Mirek

 

 

 

 

 

 

 

    5

    5

   1

 Alimbekov  Syimyk

 

 

      5

 

 

 

 

 

    5

   2

 Konečný  Richard

 

 

      4

      1

 

 

 

 

    4

   1

 Ismail  Arif

 

 

 

 

 

 

    4

 

    4

   1

 Kaiser  Martin

 

      4

 

 

 

 

 

 

    4

   1 

 Charvát  Jakub

 

 

 

      4

 

 

 

 

    4

   2

 Majer  Aleš

 

      4

 

 

 

 

 

 

 

    3

   1

 Philipp  Lukáš

 

 

 

 

 

 

    3

 

    3

   1

 Heczko  Michal

 

      3

 

 

 

 

 

 

    3

   2

 Juházs  Tomáš

 

      1

      2

 

 

 

 

 

    3

   3

 Matucha  Jan

 

      1

      1

      1

 

 

 

 

    2

   1

 ABDRASULOV KAIRAT

    

 

 

      2

 

 

 

 

    2

   1

 Štěpka  Jiří

 

 

 

 

 

 

    2

 

    2

   1

 Zajac  Martin

 

 

 

 

 

 

    2

 

    2

   1

 Folta  Tomáš

 

      2

 

 

 

 

 

 

    2

   1

 Pokorný  Lukáš

 

 

 

      2

 

 

 

 

    2

   1

 Truhelka  Jan

 

 

      2

 

 

 

 

 

    2

   1

 Zima  Lukáš

 

      2

 

 

 

 

 

 

    2

   2

 Jakoubek  Michal

 

 

 

 

 

    1

    1

 

    2

   2

 Páleník  Ivan

 

 

 

 

 

    1

    1

 

    2

   2

 Fränkel  Štefan

 

      2

 

 

 

 

 

 

    1

   1

 Jílek  Tomáš

 

 

 

 

 

 

    1

 

    1

   1

 Molnár

 

 

 

 

 

    1

   

 

    1

   1

 Horváth  Marcel

 

 

 

 

 

 

    1

 

    1

   1

 Chlebna  Jiří

 

 

 

 

 

    1

   

 

    1

   1

 Šmerda Alexandr

 

 

      1

 

 

 

 

 

    1

   1

 Frula  Vojtěch

 

 

      1

 

 

 

 

 

    1

   1

 Vilímek  Petr

 

 

 

 

      1

 

 

 

 

 

ODEHRANÉ  ZÁPASY  ZA  JEDNOTLIVÉ  NÁZVY  NAŠICH  TÝMŮ !!  

 

   ce

   lk

   em

 

                   jméno

    VI

    KI

    TE

     A

    M

    KO

   BER

    CE 

   TRE

    ND

     KA

     RE

     TO

     RE

    CO

    DIS

    CO

    KO

     B

    RA  

     PI

    RA

    NN

     Y

    FC  

   W

    E

    D

   LE

  AC  

  NÁV

  ŠTĚ

    V

   NÍ

   CI

 TAJ

 FUN,

  O

  PE

   L

 

  562

 

 DOLEČEK  VIKTOR

     60

    155

    156

     69

     55

   34

   19

  14

  348

 

 ČÍŽEK  ROMAN

     15

     96

    120

     59

     58

 

 

 

  281

 

 Chvojka  Pavel

 

     83

    176

     19

 

    3

 

 

  242

 

 VYHNAL  TOMÁŠ

     52

    129

     61

 

 

 

 

 

  205

 

 Rejman  Tomáš  (g)

 

      7

    166

     32

 

 

 

 

  193

 

 Tichý  Petr

 

 

    102

     47

     24

   20

 

 

  191

 

 Rides  Martin

 

 

     69

     44

     28

   35

   15

 

  167

 

 Kamler  Tomáš

 

    100

     67

 

 

 

 

 

  154

 

 Hrubý  Tomáš

 

 

     83

     60

     11

 

 

 

  151

 

 FICHTNER  TOMÁŠ

     30

     94

     27

 

 

 

 

 

  144

 

 Novotný  Jan

 

 

     93

     51

 

 

 

 

  119

 

 MITRO  LUKÁŠ

     18

    101

 

 

 

 

 

 

  113

 

 FICHTNER  JIŘÍ

       1

     65

     47

 

 

 

 

 

  101

 

 Brynda  Jiří

 

 

  

     16

     53

   32

 

 

   92

 

 Bárta  Martin

 

     92

 

 

 

 

 

 

   90

 

 JAKUBEC  RADIM

     39

     51

 

 

 

 

 

 

   85

 

 Doležal  Ota

 

 

 

      5

     33

   47

 

 

 

   75

 

 Boháč  Petr (g)

 

 

 

     36

     39

 

 

 

   74

 

 Fialka  Lukáš

 

 

 

      1

      6

   58

 

    9

   66

 

 KASYMBEKOV  SEIT

     52

     14

 

 

 

 

 

 

   61

 

 FEJFAR  MARTIN

     13

     48

 

 

 

 

 

 

   58

 

 ČÍŽEK  ADAM

     14

     44

 

 

 

 

 

 

   52

 

 Zlatohlávek  Láďa

 

 

 

     13

     18

 

   21

 

   49

 

 Pekař  Milan

 

 

     16

     33

 

 

 

 

   49

 

 BRUNCLÍk  VILÉM

     45

      4

 

 

     

    

   

 

   48

 

 Skala  Pavel

 

 

 

 

     29

    3

   16

    

   48

 

 Horváth  Julius

 

 

      8

     40

 

 

 

 

   48

 

 Sahula  Roman

     

      

 

 

 

   43

 

    5

   44

 

 Petrák  Jan

 

 

     44

 

 

 

 

 

   44

 

 Drábik  Pavel (g)

 

     44

 

 

 

 

 

 

   39

 

 Kuba  Václav

 

     22

     17

 

 

 

 

 

   37

 

 GOTTWALD  LUKÁŠ

     37

 

 

 

 

 

 

 

   36

 

 VÁVRA SEBASTIAN

     36

 

 

 

 

 

 

 

   34

 

 SRB  LUKÁŠ

     24

     10

 

 

 

 

 

 

 

   34

 

 Filip  David

 

 

 

 

     34

 

 

 

   34

 

 Pintíř  Martin

 

 

     34

 

 

 

 

 

   32

 

 Galivoda  Jan

 

 

 

 

     13

   15

     4

 

   31

 

 Bubeník  Tomáš

 

     31

 

 

 

 

 

 

   31

 

 Hrubý  Ondřej

 

     31

 

 

 

 

 

 

   30

 

 Valenta  Jiří

 

     30

 

 

 

 

 

 

   29

 

 Vinklář  Adam

      

     

 

 

     29

 

 

 

   29

 

 Volf  Jindřich

 

 

     29

 

     

 

 

 

   29

 

 Mravík  Michal (g)

      3

     26

     

 

 

 

 

 

   28

 

 Jelen  Jaroslav

 

 

     28

 

 

 

 

 

   28

 

 Svoboda  Jiří

 

 

     28

 

 

 

 

 

   27

 

 MATYS  BOHUSLAV

     27

 

 

 

 

 

 

 

   27

 

 Bína  Dušan

 

 

 

 

 

   27

 

 

   26

 

 Čech  Daniel (g)

 

 

      4

 

 

   22

 

 

   26

 

 Hrůša  Petr

 

 

 

 

      9

   17

 

 

   26

 

 Pouch  Martin

 

 

     26

 

 

   

 

 

   24

 

 Trnka  Pavel

 

 

     24

 

 

 

 

 

   23

 

 Eberle  Tomáš

     

      

 

 

 

   23

 

 

   21

 

 KRÁLÍČEK  JAN (g)

     21

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   VIKI

   KOB

   KAR

    DK

    PIR

   WD

   NV

   Op

   21

 

 Kotalík  Martin

 

     

      1

     20

 

   

 

 

   21

 

 Gazmend  Mullai

 

 

     21

     

 

 

 

 

   21

 

 Klír  Richard (g)

 

     11

     10

 

 

 

 

 

   20

 

 Sahula  Radek (g)

 

     

     

 

 

   20

 

 

   20

 

 Pešta  Zdeněk

 

 

     20

 

 

   

 

 

   19

 

 MEDUNA  DAN

     18

      1

     

 

 

 

 

 

   19

 

 Zvěřina  Marek

 

     19

 

 

 

 

 

 

   18

 

 Šťastný  Radek

 

 

 

 

 

   10

 

    8

   18 

 

 Bílý  Lukáš

 

 

     18

 

 

 

 

 

   17

 

 Krajíček  Jan

 

 

 

     17

 

 

 

 

   16

 

 Veselý  David

      7

      9

 

 

 

 

 

 

   16

 

 Horyna  Petr

 

     16

 

 

 

 

 

 

   15

 

 Bártů Petr

 

 

 

 

 

   15

 

 

   14

 

 Šťastný  Bedřich

 

 

 

 

 

    5

 

    9

   14

 

 Kaucký  jan

 

     

 

 

 

    5

 

    9

   14

 

 Trča  David

 

 

 

 

 

   14

 

    

   14

 

 Růžička  Tomáš

 

     14

 

 

 

   

 

 

   13

 

 BRZYBOHATÝ JIŘÍ (g)

     13

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

   13

 

 Helt  Martin

 

 

 

     13

 

 

 

 

   13

 

 Kobliha  Tomáš (g)

 

     13

 

 

 

 

 

 

   13

 

 Roháč  David

 

     13

 

 

 

 

 

 

   13

 

 Němec  Marcel

 

     13

 

 

 

 

 

 

   12

 

 Novotný  Martin

 

 

 

 

      6

    6

 

 

   12

 

 Karel  Ondřej

 

     12

 

 

 

 

 

 

   11

 

 Buček  Alexandr

 

 

 

      1

     10

 

 

 

   11

 

 Hřebejk  Martin

 

 

 

     11

 

 

 

 

   11

 

 Novotný Roman (g)

      2

      9

 

 

 

 

 

 

   11

 

 Ježek  Josef

     11

 

 

 

 

 

 

 

   10

 

 Martinů  David  (g)

 

 

 

 

     10

 

 

 

   10

 

 Hřebíček  Marián

 

 

 

 

     10

 

 

 

   10

 

 Pospíšil  Přemysl (g)

 

     10

 

 

 

 

 

 

   10

 

 Makanov Bektursun

      1

      9

 

 

 

 

 

 

    9

 

 Znamenáček  Zdeněk

 

 

 

      9

 

 

 

 

    9

 

 Gottwald  Luboš

 

 

 

      9

 

 

 

 

    9

 

 Budil  Lukáš

 

 

      9

 

 

 

 

 

    8

 

 Picek  Petr

 

    

      8

 

 

 

 

 

    8

 

 Beneš  Martin

 

      3

      5

 

 

 

 

 

    8

 

 Kimranov  Danabek

 

      8

 

 

 

 

 

 

 

    6

 

 NOVÁK  JAN

      6

     

 

 

 

 

 

 

    7

 

 Říčka

 

 

 

 

 

    7

 

 

    7

 

 Kocábek David 

 

 

 

      7

 

 

 

 

    7

 

 Babický  Robert

 

 

      1

      6

 

 

 

 

    7

 

 Hrdlička  Michael

 

      7

 

 

 

 

 

 

    7

 

 Šebek  Petr

 

      7

 

 

 

 

 

 

    6

 

 Bartoš  Michal

 

 

 

 

 

 

 

    6

    6

 

 Černý  Václav

 

 

 

      1

      5

 

 

 

    6

 

 Vojtěch  Matěj

 

      6

 

 

 

 

 

 

    5

 

 Kopecký  Petr

 

 

 

 

 

 

 

    5

    5

 

 Strejček  Mirek

 

 

 

      5

 

 

 

 

    5

 

 Alimbekov  Syimyk

 

      5

 

 

 

 

 

 

    4

 

 Ismail  Arif

 

 

 

 

      4

 

 

 

    4

 

 Majer  Aleš

 

 

      4

 

 

 

 

 

    4

 

 Konečný  Richard

 

 

      4

 

 

 

 

 

    4

 

 Kaiser  Martin

 

 

      4

 

 

 

 

 

    4

 

 Charvát  Jakub

 

 

      4

 

 

 

 

 

 

    3

 

 Philipp  Lukáš

 

 

 

 

 

    3

 

 

    3

 

 Heczko  Michal

 

 

      3

 

 

 

 

 

    3

 

 Matucha  Jan

 

 

      3

 

 

 

 

 

    3

 

 Juházs  Tomáš

 

      3 

 

 

 

 

 

 

    2

 

 ABDRASULOV KAIRAT

      2

 

 

 

 

 

 

 

    2

 

 Štěpka  Jiří

 

 

 

 

 

 

 

    2

    2

 

 Zajac  Martin

 

 

 

 

      2

 

 

 

    2

 

 Jakoubek  Michal

 

 

 

      2

 

 

 

 

    2

 

 Páleník  Ivan

 

 

 

      2

 

 

 

 

    2

 

 Folta  Tomáš

 

 

      2

 

 

 

 

 

    2  

 

 Fränkel  Štefan

 

 

      2

 

 

 

 

 

    2

 

 Pokorný  Lukáš

 

      2

 

 

 

 

 

 

    2

 

 Truhelka  Jan

 

      2

 

 

 

 

 

 

    2

 

 Zima  Lukáš

 

      2

 

 

 

 

 

 

    1

 

 Jílek  Tomáš

 

 

 

 

 

    1

 

 

    1

 

 Molnár

 

 

 

 

 

    1

 

 

    1

 

 Chlebna  Jiří

 

 

 

      1

 

 

 

 

    1

 

 Horváth  Marcel

 

 

 

      1

 

 

 

 

    1

 

 Šmerda Alexandr

 

 

      1

 

 

 

 

 

    1

 

 Vilímek  Petr

 

 

      1

 

 

 

 

 

    1

 

 Frula  Vojtěch

 

 

      1

 

 

 

 

 

 

 

HATTRICKY  A  VÍCE  BRANEK  V  ZÁPASE    (po 10. kole J.24)

 

 počet   gólů

 Koli   krát

              KDO

   KDY

          KOMU NADĚLOVAL

LIGA

SKORE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    8

    1x

 Chvojka  Pavel

   p.11

 KARETO – Kumpáni

   3. B

   11 : 3

 

 

 

 

 

 

 

    7

    1x

 Kamler Tomáš

   j. 10

 KARETO – Bum Bar

   4. B

   14 : 3

 

    1x

 FICHTNER TOMÁŠ

   p.13

 KOBERCE TREND – Vibromax

   5. C

   18 : 2

 

 

 

 

 

 

 

    6

 

 

 

 

 

 

 

    1x

 Chvojka  Pavel

   j. 13

 KOBERCE TREND – Síla vůle

   5. C

     6 : 4

 

    1x

 Hrubý  Tomáš

   p.99

 DISCO COBRA – DDR

   8. Q

   16 : 1

 

    5

    4x

  Chvojka  Pavel

   j. 03

 KARETO – Bez názvu

   3. D

   10 : 0

 

 

 

   p.04

 KARETO – Angmer

   2. B

   10 : 1

 

 

 

   p.12

 KOBERCE TREND – A.G.Č.V.

   4. B

     7 : 1

 

 

 

   p.13

 KOBERCE TREND – Vibromax

   5. C

   18 : 2

 

    3x

  Rides  Martin

   j. 95

 AC WEDLE – Tasmánští čerti  

   7. F

     6 : 2

 

 

 

   j. 97

 PIRANNY – Sebranka

   6. L

   12 : 1

 

 

 

   p.07

 KARETO – Blue Flame

   4. E

     7 : 4

 

    1x

  DOLEČEK  VIKTOR

   p.95

 NÁVŠTĚVNÍCI - Malostranský

   4. A

     7 : 3

 

 

  Bárta  Martin

   p.14

 KOBERCE TREND – S.N.F. 

   3. B

     8 : 5

 

 

  FICHTNER  TOMÁŠ

   p.17

 KOBERCE TREND– MVS Vršovice

   2. A

     8 : 1 

 

    4

   10x

  Chvojka  Pavel

   j. 05

 KARETO – Káca FC

   2. B

     4 : 3

 

 

 

   p.08

 KARETO – Lachtánci 1.WC

   5. B

     9 : 2

 

 

 

   p.09

 KARETO – Chvojkovice Brod

   5. C

     5 : 1

 

 

 

   p.09

 KARETO – 1. WC

   5. C

     7 : 2

 

 

 

   j. 10

 KARETO – Nalejto 1. FC

   4. B

   10 : 1

 

 

 

   p.10

 KARETO – Mastný Tyče

   4. C

     6 : 0

 

 

 

   j. 11

 KARETO – Paseka

   3 .B

     8 : 5

 

 

 

   j. 11

 KARETO – President

   3. B 

   12 : 1

 

 

 

   j. 12

 KOBERCE TREND –Lachtan TBC

   4. B

     8 : 0

 

 

 

   j. 13

 KOBERCE TREND – Bandidoz

   5. C

     4 : 2

 

 

 

 

 

 

 

 

    7x

  FICHTNER TOMÁŠ

   p.12

 KOBERCE TREND – GoHospo

   4. B

     5 : 3

 

 

 

   p.13

 KOBERCE TREND – A.G.Č.V:

   5. C

     7 : 6

 

 

 

   j. 14

 KOBERCE TREND – Petřiny 

   4. B

   11 : 7

 

 

 

   j. 17

 KOB. TREND – Orange Predators

   3. A

   13 : 0

 

 

 

   j. 23

 VIKI  TEAM – Real  Tide

   3. B

     6 : 4

 

 

 

   j. 24

 VIKI  TEAM – Modrý Svině

   4. D

     6 : 3

 

 

 

   j. 24

 VIKI  TEAM – Hanspaulský beton

   4. D

   10 : 1

 

 

 

 

 

 

 

 

    3x

  Kamler  Tomáš

   p.11

 KARETO – Domácí potřeby

   3. B

   10 : 5

 

 

 

   j. 13

 KOBERCE TREND– Merck stars

   5. C

     5 : 0

 

 

 

   j. 16

 KOBERCE TREND- Santa Tranta

   3.B

     6 : 4

 

 

    2x

 ČÍŽEK ROMAN

   p.96

 PIRANNY  – V.I.P. Praha

   7.  I

   10 : 4

 

 

 

   p.96

 PIRANNY – Keplerovy Hvězdy

   7. E

   12 : 2

 

 

 

 

 

 

 

 

    2x

 GOTTWALD  LUKÁŠ

   j. 22

 VIKI  TEAM – Rebel Circus

   4. C

     9 : 2

 

 

 

   p.23

 VIKI  TEAM – Bamboocha City

   3. B

     8 : 3

 

 

 

 

 

 

 

 

    2x

 Rides  Martin

   j. 97

 PIRANNY – Atlanta Žižkov

   6.  I

     9 : 1

 

 

 

   p.03

 KARETO – Vokra VV

   2. A

     7 : 1

 

 

 

 

 

 

 

 

    1x

 DOLEČEK VIKTOR

   p.94

 AC WEDLE – Démon

   7. E

     9 : 0

 

 

 MITRO  LUKÁŠ

   p.13

 KOBERCE TREND – Vibromax

   5. C

   18 : 2

 

 

 ČÍŽEK  ADAM

   j. 18

 KOBERCE TREND– UTS Vršovice

   2. B

     8 : 1

 

 

 MATYS  BOHOUŠ

   p.21

 VIKI  TEAM – Felix  Club

   4. B

     8 : 3

 

 

 KASYMBEKOV SEIT

   j. 22

 VIKI  TEAM – Palouk SK

   4. C

     6 : 4

 

 

 Fialka  Lukáš

   p.96

 AC WEDLE –  Čistírna FK

   6.  I

     8 : 0

 

 

 Filip  David

   p.96

 PIRANNY – Keplerovi Hvězdy

   7. E

   12 : 2

 

 

 Znamenáček Zdeněk

   p.99

 DISCO COBRA – Albuquerne

   8.Q

   12 : 0

 

 

 Fichtner  Jiří

   p.13

 KOBERCE TREND – Spoje Praha

   5. C

     8 : 2

 

 

 Bárta  Martin

   p.19

 KOBERCE TREND – U Pecků

   3. B

     6 : 3

 

    3

  29x

 Chvojka  Pavel

   p.01

 DISCO COBRA – Veltěž  SC

   4. D

     6 : 1

 

 

 

   j. 03

 KARETO – Kerata Chíjos

   3. D

     8 : 0

 

 

 

   j. 03

 KARETO – Lord Mayor Idiot

   3. D

     6 : 3

 

 

 

   p.03

 KARETO – Vokra  VV

   2. A

     7 : 1

 

 

 

   p.05

 KARETO – Autobazar Duo

   2. B

     4 : 4

 

 

 

   j. 06

 KARETO – Horst 1. FC

   3. C

     5 : 1

 

 

 

   j. 08

 KARETO – Dodos kings

   4. C

     4 : 2

 

 

 

   j. 08

 KARETO – Domácí potřeby

   4. C

     5 : 6

 

 

 

   j. 08

 KARETO – Italia

   4. C

     7 : 1

 

 

 

   p.08

 KARETO – Bronx KKK

   5. B

     5 : 2

 

 

 

   j. 09

 KARETO – Blesk VK

   5. C

     6 : 5

 

 

 

   p.09

 KARETO – PAVAPA Motl

   5. B

     7 : 2

 

 

 

   p.09

 KARETO – Atlanta Žižkov

   5. B

     5 : 1

 

 

 

   p.09

 KARETO – Kovárna PC

   5. B

     5 : 1

 

 

 

   p.09

 KARETO – Hulla-Hulla

   5. B

     5 : 1

 

 

 

   j. 10

 KARETO – VŠSK MFF UK

   4. B

     7 : 5

 

 

 

   j. 10

 KARETO – Bum Bar

   4. B

   14 : 3

 

 

 

   j. 10

 KARETO – Filipi  SK

   4. B

     6 : 2

 

 

 

   p.10

 KARETO – PAPE Dejvice

   4. C

     8 : 2

 

 

 

   j. 11

 KARETO – Petrohradská

   3. B

     6 : 2

 

 

 

   p.11

 KARETO – Domácí potřeby

   3. B

   10 : 5

 

 

 

   j. 12

 KOBERCE TREND – Felix Club

   4. B

     7 : 0

 

 

 

   p.12

 KOBERCE TREND – Notorkros

   4. B

     6 : 8

 

 

 

   j. 13

 KOB. TREND – Pivní pohoda

   5. C

     5 : 2

 

 

 

   p.13

 KOBERCE TREND – Spajta 1905

   5. C

     3 : 5

 

 

 

   p.13

 KOBERCE TREND – AG team

   5. C

     6 : 2

 

 

 

   p.13

 KOBERCE TREND – DG team

   5. C

     9 : 4

 

 

 

   j. 14

 KOBERCE TREND -  Sp. Bráník

   4. B

     5 : 3

 

 

 

   p.15

 KOBERCE TREND - Petrohradská

   3. B

     6 : 2

 

 

  19x

 FICHTNER  TOMÁŠ

   j. 10

 KARETO – President 

   4. B

     6 : 4

 

 

 

   j. 10

 KARETO – Nalejto 1.FC

   4. B

   10 : 1

 

 

 

   p.10

 KARETO – PAPE Dejvice

   4. C

     8 : 2

 

 

 

   j. 11

 KARETO – Nova LFC

   3. B

     5 : 3

 

 

 

   j. 11

 KARETO – Paseka  FC

   3. B

     8 : 5

 

 

 

   j. 12

 KOBERCE TREND – Eden 1999

   4. B

   10 : 4

 

 

 

   j. 13

 KOBERCE TREND – Pivojs s.r.o.

   5. C

     5 : 3

 

 

 

   p.14

 KOBERCE TREND – S.N.F.

   3. B

     8 : 5

 

 

 

   p.15

 KOBERCE TREND – Nova

   3. B

     7 : 4

 

 

 

   j. 16

 KOBERCE TREND – Pavapa

   3. C

     5 : 2

 

 

 

   j. 16

 KOBERCE TREND – Vemex

   3. C

     4 : 7

 

 

 

   j. 17

 KOBERCE TREND– Vojenské lesy

   3. A

     8 : 3

 

 

 

   p.21

 VIKI  TEAM – Torolka

   4. B

     6 : 6

 

 

 

   p.21

 VIKI  TEAM – Steve

   4. B

     5 : 3

 

 

 

   j. 22

 VIKI  TEAM – Steve

   4. C

     6 : 3

 

 

 

   j. 23

 VIKI  TEAM – Speciál Bráník B

   3. B

     4 : 3

 

 

 

   j. 23

 VIKI  TEAM – Torpedo  Ohrobec

   3. B

     7 : 5

 

 

 

   p.23

 VIKI  TEAM – Misfits  FC

   3. B

     5 : 4

 

 

 

   j. 24

 VIKI  TEAM -- Real Tide XXL 

   4. D

     4 : 2

 

 

  16x

 Rides  Martin

   p.94

 AC WEDLE – Pegas

   7. E

     5 : 0

 

 

 

   p.94

 AC WEDLE – Tazy

   7. E

     5 : 1

 

 

 

   j. 95

 AC WEDLE – Horsis Heads

   7. F

     4 : 1

 

 

 

   j. 95

 AC WEDLE –  Hyperkutík

   7. F

     3 : 4

 

 

 

   j. 95

 NÁVŠTĚVNÍCI – Malostranský

   4. C

     5 : 1

 

 

 

   p.95

 AC WEDLE – Canary

   6. F

     4 : 0

 

 

 

   j. 97

 PIRANNY – Marná snaha

   6. L

     5 : 1

 

 

 

   j. 98

 PIRANNY – Morová rána

   6. H

     4 : 1

 

 

 

   p.98

 PIRANNY – Globus

   6. H

     7 : 7

 

 

 

   p.98

 PIRANNY – Autobazar Duo

   6. H

     5 : 6

 

 

 

   j. 00

 DISCO KOBRA –  U Blekotů

   7.G

     4 : 1

 

 

 

   j. 02

 DISCO KOBRA – Kalich club

   4. D

     8 : 0

 

 

 

   p.02

 KARETO –  Morová rána

   4. E

     3 : 0

 

 

 

   j. 03

 KARETO –  Samson Bonella  A

   3. D

     4 : 3

 

 

 

   p.04

 KARETO –  Angmar  A

   2. B

   10 : 1

 

 

 

   p.05

 KARETO –  Fugas  CF

   2. B

     3 : 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  10x

 DOLEČEK VIKTOR

   j. 93

 AC WEDLE – P.U.N.K.

   7. B

     6 : 2

 

 

 

   j. 95

 NÁVŠTĚVNÍCI – Bohuliby

   4. C

     6 : 1

 

 

 

   j. 95

 NÁVŠTĚVNÍCI – Vršáci

   4. C

     7 : 4

 

 

 

   j. 95

 AC WEDLE – Tazy

   7. F

   10 : 0

 

 

 

   p.95

 NÁVŠTĚVNÍCI – Kubrt

   4. A

     3 : 4

 

 

 

   j. 96

 PIRANNY – V.I.P. Praha

   7. I

   10 : 4

 

 

 

   p.96

 PIRANNY – Palouček

   7. E

     5 : 2

 

 

 

   p.98

 PIRANNY -  Kmochův odkaz

   6. H

     5 : 0

 

 

 

   j. 99

 DISCO COBRA – Magic seven

   8. L

     5 : 2

 

 

 

   p.99

 DISCO COBRA – Albuquerne

   8.Q

   12 : 0

 

 

 

 

 

 

 

 

    8x

 Bárta  Martin

   j. 14

 KOBERCE TREND – Petřiny

   4. B

   11 : 7

 

 

 

   p.14

 KOBERCE TREND – Real Tide       

   3. B

     7 : 2

 

 

 

   j. 16

 KOBERCE TREND – Real Tide

   3. C

     8 : 4

 

 

 

   p.16

 KOBERCE TREND – Šrot FC

   3. A

     5 : 4

 

 

 

   j. 17

 KOBERCE TR.  – Domácí potřeby

   3. A

     3 : 2

 

 

 

   j. 17

 KOBERCE TR. – Orange Predators

   3. A

   13 : 0

 

 

 

   j. 17

 KOBERCE TR. – Torpedo Ohrobec

   3. A

     5 : 3

 

 

 

   j. 18

 KOBERCE TR. – Sokol Picasso

   2. B

     8 : 2

 

 

    4x

 Hrubý  Tomáš

   j. 98

 PIRANNY –  Gepard AFC

   6. H

     6 : 0

 

 

 

   p.98

 PIRANNY –  Globus

   6. H

     7 : 7

 

 

 

   p.99

 DISCO KOBRA –  Debakl II

   8. Q

     9 : 0

 

 

 

   j. 00

 DISCO KOBRA –  Pragoflora

   7. G

     6 : 1

 

 

 

 

 

 

 

 

    3x

 BRUNCLÍK VILÉM

   p.20

 KOBERCE TREND – Kliďas

   3. B

     8 : 2

 

 

 

   p.21

 VIKI  TEAM – Black Mamba

   4. B

     5 : 1

 

 

 

   p.23

 VIKI  TEAM – Pfefrs  FC

   3. B

     4 : 8

 

 

 

 

 

 

 

 

    3x

 KASYMBEKOV SEIT

   p.21

 VIKI  TEAM – Palouk SK

   4. B

     7 : 0

 

 

 

   p.22

 VIKI  TEAM – Real Tide

   3. B

     4 : 2

 

 

 

   p.23

 VIKI  TEAM – Dirty  Bastarrds

   3. B

     4 : 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    3x

 Fialka  Lukáš

   p.94

 AC WEDLE – Démon 

   7. E

     9 : 0

 

 

 

   p.95

 AC WEDLE – Bubenda

   6. F

     4 : 4

 

 

 

   j. 98

 PIRANNY –  Magic boys

   6. H

     5 : 3

 

 

 

 

 

 

    

 

    3x

 Filip  David

   j. 96

 PIRANNY –  Gefos Praha

   7.  I

     7 : 2

 

 

 

   p.96

 PIRANNY –  Ariel

   7. E

     5 : 2

 

 

 

   p.96

 PIRANNY –  Prokaryota

   7. E

     8 : 0

 

 

 

 

 

 

 

 

    3x

 Petrák  Jan

   j. 06

 KARETO –  England United

   3. C

     6 : 2

 

 

 

   p.07

 KARETO –  Kalparta Kids

   4. E

     4 : 2

 

 

 

   p.07

 KARETO –  7 zbabělých

   4. E

     3 : 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    2x

 Kamler  Tomáš

   p.12

 KOBERCE TREND – Veget FC

   4. B

     7 : 4

 

 

 

   j. 17

 KOBERCE TREND – Erko Kbely

   2. A

     9 : 5

 

 

 

 

 

 

 

 

    2x

 Valenta  Jiří

   j. 17

 KOBERCE TREND – Ferri FC

   3. A

     7 : 2

 

 

 

   j. 17

 KOBERCE TREND– Vojenské lesy

   3. A

     8 : 3

 

 

 

 

 

 

 

 

    2x

 Kuba  Václav

   j. 11

 KARETO –  Petrohradská

   3. B

     6 : 2

 

 

 

   p.11

 KARETO –  Nemesis

   3. B

   7 : 11

 

 

 

 

 

 

 

 

    2x

 Tichý  Petr

   j. 93

 AC WEDLE – Medvědi

   7. B

     5 : 2

 

 

 

   p.99

 DISCO KOBRA –  Debakl II

   8. Q

     9 : 0

 

    1x

 ČÍŽEK   ROMAN

   j. 96

 PIRANNY – Pražský esa

   7.  I

     3 : 1

 

 

 VYHNAL  TOMÁŠ

   p.09

 KARETO –  PAVAPA Motl

   5. B

     7 : 2

 

 

 VESELÝ  DAVID

   j. 18

 KOBERCE TREND – Lucián

   2. B

     6 : 2

 

 

 MATYS  BOHOUŠ

   p.22

 VIKI  TEAM – Steve

   3. B

     4 : 2

 

 

 Sahula  Roman

   j. 96

 AC WEDLE –  Bratři v triku

   6.  I

     4 : 2

 

 

 Strejček  Mirek

   p.99

 PIRANNY –  DDR  FC

   8. Q

   16 : 1

 

 

 Majer  Aleš

   j. 05

 KARETO –  Bakera

   2. B

     4 : 0

 

 

 Trnka  Pavel

   p.08

 KARETO – Litrpůl

   5. B

     6 : 0

 

 

NEJVÍCE  BRANEK V  SEZONĚ - minimálně 10    ( po P. 2023 )

 

 

  23

 Rides  Martin

   jaro        1995 – 7. F

  WEDLE   1. AC

 

 Chvojka  Pavel

   podzim  2013 – 5. C

  KOBERCE TREND

 

 

 

 

  20

 FICHTNER  TOMÁŠ

   jaro        2023 – 3. B

  VIKI  TEAM

 

 

 

 

  19

 Chvojka  Pavel

   jaro        2013 – 5. C

  KOBERCE  TREND

 

 

 

 

  18

 2x   Chvojka  Pavel

   podzim  2009 – 4. B

  KARETO – RECO

 

 

   jaro        2012 – 4. B

  KOBERCE  TREND

 

 

 

 

 

 1x   Rides  Martin

   jaro        1997 – 6. I

  WEDLE   1. AC

 

 

 

 

  17

 DOLEČEK  VIKTOR

   podzim  1995 – 4. A 

  NÁVŠTĚVNÍCI  84    

 

 

 

 

  16

 Filip  David

   podzim  1996 – 7. E

  PIRANNY  FC

 

 Chvojka  Pavel

   jaro        2010 – 4. B

  KARETO – RECO

 

  15

 2x   Chvojka  Pavel

   jaro        2003 – 3. D

  KARETO – RECO

 

 

   podzim  2011 – 3. B

  KARETO – RECO

 

 

 

 

  14

 3x   Chvojka  Pavel

   podzim  2008 – 5. B

  KARETO – RECO

 

 

   podzim  2010 – 4. C

  KARETO – RECO

 

 

   jaro        2011 – 3. B

  KARETO – RECO

 

 

 

 

  13

 3x   Chvojka  Pavel

   jaro        2008 – 4. C   

  KARETO – RECO

 

 

   jaro        2009 – 5. C

  KARETO – RECO

 

 

   jaro        2014 – 4. B

  KOBERCE  TREND

 

 

 

 

 

 2x   FICHTNER TOMÁŠ

   jaro        2012 – 4. B

  KOBERCE  TREND

 

 

   podzim  2013 – 5. C

  KOBERCE TREND

 

 

 

 

 

 2x   Rides  Martin

   jaro        2003 – 3. D

  KARETO – RECO

 

 

   podzim  2005 – 2. B

  KARETO – RECO

 

 

 

 

 

 1x   Hrubý  Tomáš

   podzim  1999 – 8. Q

  DISCO KOBRA

 

 1x   Kamler  Tomáš

   podzim  2011 – 3. B

  KARETO – RECO

 

 1x   Bárta  Martin

   podzim  2014 – 3. B

  KOBERCE TREND

 

  12

 3x   FICHTNER TOMÁŠ

   podzim  2012 – 4. B

  KOBERCE  TREND

 

 

   jaro        2014 – 4. B

  KOBERCE  TREND

 

 

   jaro        2016 – 3. C

  KOBERCE  TREND

 

 

 

 

 

 2x   Bárta  Martin

   podzim  2015 – 3. B

  KOBERCE  TREND

 

 

   jaro        2018 – 2. B

  KOBERCE  TREND

 

 

 

 

 

 1x   DOLEČEK  VIKTOR

   podzim  1996 – 7. E

  PIRANNY  FC

 

 1x   ČÍŽEK  ADAM

   jaro        2018 – 2. B

  KOBERCE  TREND

 

 1x   Rides  Martin

   podzim  2002 – 4. E

  KARETO – RECO

 

 1x   Kamler  Tomáš

   jaro        2010 – 4. B

  KARETO – RECO

 

 

 

 

  11

 3x   FICHTNER TOMÁŠ

   podzim  2011 – 3. B

  KARETO – RECO

 

 

   jaro        2017 – 3. A

  KOBERCE TREND

 

 

   podzim  2017 – 2. A

  KOBERCE  TREND

 

 

 

 

 

 3x   Bárta  Martin

   jaro        2016 – 3. C

  KOBERCE  TREND

 

 

   jaro        2017 – 3. A

  KOBERCE TREND

 

 

   podzim  2018 – 2. A

  KOBERCE TREND

 

 

 

 

 

 2x   Rides  Martin

   podzim  1994 – 7. E

  WEDLE   1. AC

 

  

   podzim  2003 – 2. A

  KARETO – RECO

 

 

 

 

 

 1x   Chvojka  Pavel

   podzim  2012 – 4. B

  KOBERCE  TREND

 
 

  10

 3x   DOLEČEK VIKTOR

   podzim  1994 – 7. E

  WEDLE   1. AC

 

 

   jaro        1995 – 4. C

  NÁVŠTĚVNÍCI  84

 

 

   podzim  1999 – 8. Q

  DISCO KOBRA

 

 

 

 

 

 2x   ČÍŽEK  ROMAN

   jaro        1996 – 7. I

  PIRANNY  FC

 

 

   podzim  1996 – 7. E

  PIRANNY  FC

 

 

 

 

 

 2x   Chvojka  Pavel

   jaro        2005 – 2. B

  KARETO – RECO

 

 

   jaro        2006 – 3. C

  KARETO – RECO

 

 

 

 

 

 1x   FICHTNER TOMÁŠ

   podzim  2021 – 4. B

  VIKI  TEAM

 

 1x   Rides  Martin

   jaro        1998 – 6. H

  PIRANNY  FC

 

 1x   Petrák  Jan

   podzim  2007 – 4. E

  KARETO – RECO

 

 1x   Kamler  Tomáš

   jaro        2009 – 5. B

  KARETO – RECO

 

 1x   Makanov Bektursun

   podzim  2019 – 3. B

  KOBERCE TREND

 
 
 
 
JUBILEJNÍ  GÓLY   ( jak šel čas )
     

  gól

  čí

  slo:

  kolik   zápasů   potře

  boval

            HRÁČ

        KDY

                V  JAKÉM  ZÁPASE

 

   50

     58.

  DOLEČEK  VIKTOR

   2. kolo  P. 1995

 NÁVŠTĚVNÍCI 84 – Xamax 3:7

 

     51.

  Rides  Martin

   1. kolo  J. 1997

 PIRANNY FC – Kapr team 3:3

 

     95.

  ČÍŽEK  ROMAN

   11.kolo  P.2000

 DISCO KOBRA – Pražský Peklo 5:3

 

     53.

  Chvojka  Pavel

   6. kolo  J. 2004

 KARETO–RECO – Ekonom 1:0

 

    130.

  Hrubý  Tomáš

   11.kolo J. 2005

 KARETO–RECO – Ekonom 3:1

 

     60.

  Kamler  Tomáš

   4. kolo  P. 2011

 KARETO–RECO – Sq. Aréna 4:2

 

     36.

  FICHTNER TOMÁŠ

   11.kolo J. 2012

 KOBERCE TREND – S. Sabres 4:2

 

     43.

  Bárta  Martin

   9. kolo  J. 2016

 KOBERCE TREND – Real Tide 8:4

 

     62.

  KASYMBEKOV SEIT

   5. kolo  J. 2024

 VIKI  TEAM – Demoliční četa  8:5

 

  100

    126.

  DOLEČEK  VIKTOR

   5. kolo  J. 1999

 DISCO KOBRA – Sokol Vysočany 2:0 

 

     94.

  Rides  Martin

   1. kolo  J. 2001

 DISCO KOBRA – To je nářez 4:1

 

    113.

  Chvojka  Pavel

   11.kolo J. 2007

 KARETO-RECO – Nova 1:7

 

     67.

  FICHTNER  TOMÁŠ

   10.kolo P. 2014

 KOBERCE TREND – Inter Ohradní 5:8

 

    146.

  Kamler  Tomáš

   10.kolo J. 2017

 KOBERCE TREND – Vojenské Lesy 8:3

 

    304.

  ČÍŽEK  ROMAN

   4. kolo  P. 2017

 KOBERCE TREND – La Plate de C. 3:3

 

     83.

  Bárta  Martin

   6. kolo  J. 2019

 KOBERCE TREND – Torp. Barrandov 3:3 

 

  150

    155.

  Rides  Martin

   11.kolo P. 2003

 KARETO-RECO – Vokra 7:1

 

    153.

  Chvojka  Pavel

   3. kolo  P. 2009

 KARETO-RECO – Palouk 2:0

 

    398.

  DOLEČEK  VIKTOR

   9. kolo  J. 2014

 KOBERCE TREND – Spoje Praha 5:3

 

    109.

  FICHTNER  TOMÁŠ

   8. kolo  P. 2017

 KOBERCE TREND – MVS Vršovice 8:1

 

 

 

 

 

  200

    182.

  Chvojka  Pavel

   6. kolo  J. 2011

 KARETO-RECO – Paseka 8:5

 

    139.

  FICHTNER  TOMÁŠ

   10.kolo J. 2023

 VIKI TEAM – Torpedo Ohrobec 7:5

 

 

 

 

 

  250

    212.

  Chvojka  Pavel

   7. kolo  P. 2012

 KOBERCE TREND – A.G.Č.V. 7:1

 

 

 

 

 

  300

    240.

  Chvojka  Pavel

   4. kolo  J. 2014

 KOBERCE TREND – Speciál Bráník 5:3

 
 
 
JUBILEJNÍ  ZÁPASY    ( jak šel čas )
 

  zápas

  číslo:

                 HRÁČ

          KDY

                 V  JAKÉM  ZÁPASE

 
 

     50

  DOLEČEK  VIKTOR

   3. kolo  J. 1995

 NÁVŠTĚVNÍCI 84 –  Nottoric  1:2

 

  Fialka  Lukáš

   4. kolo  J. 1996

 WEDLE –  Bratři v Triku  4:2

 

  Brynda  Jiří

   11.kolo P. 1996

 PIRANNY FC – Bába  6:2

 

  Rides  Martin

   11.kolo P. 1996

 WEDLE –  Pivoj  4:5

 

  Doležal  Ota

   3. kolo  J. 1997

 PIRANNY FC – Odlehlá  0:1

 

  ČÍŽEK  ROMAN

   11.kolo J. 1998

 PIRANNY FC – Gepard  6:0

 

  Tichý  Petr

   7. kolo  J. 1999

 DISCO KOBRA – Bělidlo 0:1

 

  Boháč  Petr

   2. kolo  P. 1999

 DISCO KOBRA – Přezletice 1:1

 

  Zlatohlávek Ladislav

   10.kolo J. 2001

 DISCO KOBRA – City Lhotka 3:1

 

  Hrubý  Tomáš

   1. kolo  P. 2001

 DISCO KOBRA – Typos  0:2

 

  Novotný  Jan

   10.kolo J. 2002

 DISCO KOBRA – Vršovice MVS 2:1

 

  Rejman  Tomáš

   7. kolo J.  2003

 KARETO–RECO – Bez názvu 10:0

 

  Chvojka  Pavel

   9. kolo  P. 2003

 KARETO–RECO – HS Praha 6:0

 

  Kamler  Tomáš

   2. kolo  J. 2011

 KARETO–RECO – Martini  4:1

 

  VYHNAL  TOMÁŠ

   6. kolo  J. 2011

 KARETO–RECO – Betl  1:3

 

  Fichtner  Jiří

   4. kolo  J. 2012

 KOBERCE TREND – Brouk Pytlík 4:1

 

  FICHTNER  TOMÁŠ

   8. kolo  J. 2013

 KOBERCE TREND – Eden 1999 7:3

 

  Bárta  Martin

  10.kolo  P. 2016

 KOBERCE TREND – Sean team 5:3

 

  MITRO  LUKÁŠ

   3. kolo  J. 2017

 KOBERCE TREND – U Pecků B 5:1

 

  JAKUBEC  RADIM

   9. kolo P.20/J.21

 KOBERCE TREND – Regent  2:3

 

  FEJFAR  MARTIN

   2. kolo  P. 2021

 VIKI  TEAM – Víťazný Február 3:4

 

  ČÍŽEK  ADAM

   5. kolo  P. 2022

 VIKI  TEAM –  Warrior MAC 3:4

 

  KASYMBEKOV SEIT

   3. kolo  P. 2023

 VIKI  TEAM –  Misfits 5:4

 

    100

  DOLEČEK  VIKTOR

   4. kolo  P. 1997

 PIRANNY FC – Montána  1:2

 

  Brynda  Jiří

   4. kolo  J. 2000

 DISCO KOBRA – Douda Vagabond 0:3

 

  ČÍŽEK  ROMAN

   6. kolo  J. 2001

 DISCO KOBRA – Bohemia AFK 3:1

 

  Rides  Martin

   8. kolo  J. 2001

 DISCO KOBRA – Keboury 6:0

 

  Tichý  Petr

   4. kolo  P. 2002

 KARETO-RECO – Oranjes 3:0

 

  Hrubý  Tomáš

   8. kolo  P. 2003

 KARETO-RECO – Gambrinus 2:4

 

  Novotný  Jan

   7. kolo  J. 2005

 KARETO-RECO – Sedm Andělů 3:0

 

  Rejman  Tomáš

   11.kolo J. 2005

 KARETO-RECO – Ekonom WT 3:1

 

  Chvojka  Pavel

   2. kolo  P. 2006

 KARETO-RECO – Dřevosprint 0:1

 

  Kamler  Tomáš

   7. kolo  P. 2013

 KOBERCE TREND – Vibromax 18:2

 

  VYHNAL  TOMÁŠ

   4. kolo  J. 2014

 KOBERCE TREND – Speciál Bráník 5:3

 

  Fichtner  Jiří

   4. kolo  J. 2015

 KOBERCE TREND – 7 Zbabělých 2:2

 

  FICHTNER  TOMÁŠ

   9. kolo  J. 2017

 KOBERCE TREND – Torpedo Ohrobec 5:3

 

  MITRO  LUKÁŠ

   9. kolo  J. 2021

 KOBERCE TREND –  Regent GFC  2:3

 
 

    150

  DOLEČEK  VIKTOR

   2. kolo  P. 2000

 DISCO KOBRA –  V.S.P.S.V.S. 2:0

 

  Rides  Martin

   6. kolo  P. 2003

 KARETO–RECO – Batalion 3:1

 

  ČÍŽEK  ROMAN

   9. kolo  P. 2004

 KARETO–RECO – Bum Bar. 2:2

 

  Tichý  Petr

   4. kolo  J. 2006

 KARETO–RECO – Partizan Břevnov 1:3

 

  Hrubý  Tomáš

   1. kolo  P. 2007

 KARETO–RECO – Jožin z bažin 2:2

 

  Rejman  Tomáš

   9. kolo  J. 2008

 KARETO–RECO – Šachta 0:1

 

  Chvojka  Pavel

   3 .kolo  P. 2009

 KARETO–RECO – Palouk 2:0

 

  VYHNAL  TOMÁŠ

   1. kolo  P. 2017

 KOBERCE TREND – Deco 0:0

 

  Kamler  Tomáš

   4. kolo  P. 2017

 KOBERCE TREND – La Plate 3:3

 

  FICHTNER  TOMÁŠ

   8. kolo  J. 2024

 VIKI  TEAM –  Educasoft  4:7

 
 

    200

  DOLEČEK  VIKTOR

   5. kolo  J. 2003

 KARETO-RECO – Torpédo MED 1:0

 

  ČÍŽEK  ROMAN

   6. kolo  J. 2009

 KARETO-RECO –  Exact FC 1:2

 

  Rejman  Tomáš

   4. kolo  J. 2012

 KOBERCE TEND – JUDr. Brouk Pytlík 5:3

 

  Chvojka  Pavel

   5. kolo  J. 2012

 KOBERCE TREND – Bongo Bongo  6:6

 

  VYHNAL  TOMÁŠ

   1. kolo  J. 2022

 VIKI  TEAM –  Speciál Bráník 1:5

 

    250

  DOLEČEK  VIKTOR

   9. kolo  J. 2005

 KARETO-RECO – Ekonom WT 3:1

 

  ČÍŽEK  ROMAN

   2. kolo  J. 2014

 KOBERCE TREND – Petřiny FC 11:7

 

  Chvojka  Pavel

   4. kolo  P. 2014

 KOBERCE TREND – S.N.F.  8:5

 

 

 

 

    300

  DOLEČEK  VIKTOR

   9. kolo  P. 2007

 KARETO-RECO – Blue Flame 7:4

 

  ČÍŽEK  ROMAN

   11.kolo J. 2017

 KOBERCE TREND – Břewnow boys 2:3

 

    350

  DOLEČEK  VIKTOR

   3. kolo  J. 2012

 KOBERCE TREND – Bratři v triku 1:2

 

 

 

 

    400

  DOLEČEK  VIKTOR

   10.kolo J. 2014

 KOBERCE TREND – Felix club 1:4

 

 

 

 

    450

  DOLEČEK  VIKTOR

   11.kolo J. 2017

 KOBERCE TREND – Břewnow boys 2:3

 

 

 

 

    500

  DOLEČEK  VIKTOR

   7.kolo  P.20/J.21

 KOBERCE TREND – Kliďas FC. 8:2

 

 

 

 

    550

  DOLEČEK  VIKTOR

   8. kolo  P. 2023

 VIKI  TEAM – Dirty  Bastards. 4:3

 
 

 

ČISTÁ  KONTA - tabulka vychytaných nul našich brankářů ,   ( po 10. kole J. 2024 )

 

(počítají se i kontumační výhry, kdy se soupeř předem neomluvil a my čekali na hřišti)

 

  Po

  čet   nul

        gólman

  kdy

         Ve kterém zápase neinkasoval

     liga

   skóre

 

  32

  Rejman  Tomáš

  p. 00

  DISCO KOBRA – Pivoj ZM

     6. H

     6 : 0

 

 

  j.  02

  DISCO KOBRA – Kalich Žižkov

     4. E

     8 : 0

 

 

  p. 02

  KARETO-RECO – Morová rána

     4. E

     3 : 0

 

 

  p. 02

  KARETO – Oranjes 04 FC

     4. E

     3 : 0

 

 

  p. 02

  KARETO – Sport Slivka

     4. E

     2 : 0

 

 

  p. 02

  KARETO – Autobazar Duo

     4. E

     1 : 0

 

 

  p. 02

  KARETO – Brunet c. Fotbal

     4. E

     4 : 0

 

 

  j.  03

  KARETO – Kerata Chíjos

     3. D

     8 : 0

 

 

  j.  03

  KARETO – Torpédo MED 95

     3. D

     1 : 0

 

 

  j.  03

  KARETO – Akropolis restaurant

     3. D

     1 : 0

 

 

  j.  03

  KARETO – Bez Názvu

     3. D

    10: 0

 

 

  j.  03

  KARETO – Demoliční četa

    3. D

     1 : 0

 

 

  p. 03

  KARETO – Nealko FC

     2. A

     0 : 0

 

 

  p. 03

  KARETO – HS Praha

     2. A

     6 : 0

 

 

  j.  04

  KARETO – S.N.F.

     2. B

     1 : 0

 

 

  j.  04

  KARETO – Slamník I.USP

     2. B

     3 : 0

 

 

  j.  04

  KARETO – Bum Bar

     2. B

     2 : 0

 

 

  j.  04

  KARETO – Ekonom WT

     2. B

     1 : 0

 

 

  j.  04

  KARETO – Kings FC

     2. B

     6 : 0

 

 

  p. 04

  KARETO – Šumavan Balkán

     2. B

     2 : 0

 

 

  p. 04

  KARETO – Sedm Andělů

     2. B

     1 : 0

 

 

  p. 04

  KARETO – Nealko FC

     2. B

     6 : 0

 

 

  j.  05

  KARETO – Fugas CF

     2. B

     1 : 0

 

 

  j.  05

  KARETO – Sedm Andělů

     2. B

     3 : 0

 

 

  j.  05

  KARETO – Bakera

     2. B

     4 : 0

 

 

  p. 05

  KARETO – Inter Lotyšák

     2. B

     4 : 0

 

 

  j.  06

  KARETO – Sumci

     3. C

     6 : 0

 

 

  j.  08

  KARETO – Matfys II

     4. C

     0 : 0

 

 

  p. 09

  KARETO – Litrpůl

     5. B

     6 : 0

 

 

  p. 09

  KARETO – Palouk SK

     5. B

     2 : 0

 

 

  j.  10

  KARETO – Pavapa Motl

     4. B

     0 : 0

 

 

  j.  10

  KARETO – Slamník I. USP

     4. B

     0 : 0

 

 

 

 

 

 

  26

  Boháč  Petr

  p. 96

  PIRANNY – Black Row

     7. E

     3 : 0

 

 

  p. 96

  PIRANNY – Devils CS

     7. E

     0 : 0

 

 

  p. 97

  PIRANNY – Prokaryota

     6.  I

     1 : 0

 

 

  p. 97

  PIRANNY – Pivoj ZM

     6.  I

     2 : 0

 

 

  p. 97

  PIRANNY – La Plate de Cünde

     6.  I

     0 : 0

 

 

  p. 97

  PIRANNY – Lonegen

     6.  I

     2 : 0

 

 

  j.  98

  PIRANNY – Notorax

     6. H

     6 : 0

 

 

  j.  98

  PIRANNY – Trapas

     6. H

     1 : 0

 

 

  j.  98

  PIRANNY – Gepard

     6. H

     6 : 0

 

 

  p. 98

  PIRANNY – Kmochův odkaz

     6. F

     5 : 0

 

 

  j.  99

  DISCO KOBRA – Latimérie

     8. K

     3 : 0

 

 

  j.  99

  DISCO KOBRA – Sokol Vysočany

     8. K

     2 : 0

 

 

  j.  99

  DISCO KOBRA – Arsenal BSK

     8. K

     0 : 0

 

 

  p. 99

  DISCO KOBRA – TAP team

     8. Q

     6 : 0

 

 

  p. 99

  DISCO KOBRA – Albuquerne tuplaks

     8. Q

    12: 0

 

 

  p. 99

  DISCO KOBRA – THC Praha

     8. Q

     6 : 0

 

 

  p. 99

  DISCO KOBRA – Debakl II

     8. Q

     9 : 0

 

 

  p. 99

  DISCO KOBRA – Suchá dáseň

     8. Q

     6 : 0

 

 

  j.  00

  DISCO KOBRA – Sebranka

     7. K

     2 : 0

 

 

  j.  00

  DISCO KOBRA – Atletico KMF

     7. K

     0 : 0

 

 

  j.  00

  DISCO KOBRA – Pivoj ZM

     7. K

     3 : 0

 

 

  j.  00

  DISCO KOBRA – Rafo FK

     7. K

     6 : 0

 

 

  p. 00

  DISCO KOBRA – Virgo

     6. H

     1 : 0

 

 

  p. 00

  DISCO KOBRA – V.S.P.S.V.S.

     6. H

     2 : 0

 

 

  p. 00

  DISCO KOBRA – Brunet c. Fotbal

     6. H

     1 : 0

 

 

  p. 00

  DISCO KOBRA – Fotballica

     6. H

     4 : 0

 

   3

   Čech  Daniel

  p. 94

  AC WEDLE – Demoliční četa

     7. E

     6 : 0

 

 

  p. 94

  AC WEDLE – Démon

     7. E

     9 : 0

 

 

  p. 06

  KARETO-RECO – Botič FC

     3. C

     6 : 0

 

 

 

 

 

 

   3

   Eberle  Tomáš

  p. 94

  AC WEDLE – Pegas

     7. E

     5 : 0

 

 

  j.  95

  AC WEDLE – Stromovka

     7. F

     2 : 0

 

 

  p. 95

  AC WEDLE – Canary

     6. F

     4 : 0

 

 

 

 

 

 

   3

   Galivoda  Jan

  j.  95

  AC WEDLE – Tasmánští čerti

     7. F

    10: 0

 

 

  j.  95

  AC WEDLE – U+U FC

     7. F

     4 : 0

 

 

  j.  95

  AC WEDLE – Terasy

     7. F

     1 : 0

 

 

 

 

 

 

   3

   Martinů  David

  j.  96

  PIRANNY – Améby

     7. L

     6 : 0

 

 

  j.  96

  PIRANNY – Quick team

     7. L

     6 : 0

 

 

  p. 96

  PIRANNY – Prokaryota

     7. E

     8 : 0

 

 

 

 

 

 

   3

   Mravík  Michal

  j.  17

  KOBERCE TREND – Ekonom WT

     3. A

     6 : 0

 

 

  j.  17

  KOBERCE – Orange Predators

     3. A

    13: 0

 

 

  j.  18

  KOBERCE – Torpedo Ohrobec

     2. B

     7 : 0

 

 

   2

   Babický  Robert

  j.  01

  DISCO KOBRA – Keboury FC

     5. G

     6 : 0

 

 

  j.  01

  DISCO KOBRA – Kojots United

     5. G

     6 : 0

 

 

 

 

 

 

 

   Kobliha  Tomáš

  j.  12

  KOBERCE TREND – Lachtan TBC

     4. B

     8 : 0

 

 

  j.  12

  KOBERCE TREND – Felix club

     4. B

     7 : 0

 

 

 

 

 

 

 

   Kamler  Tomáš

  j.  18

  KOBERCE TREND – Klokan Perón

     2. B

     0 : 0

 

 

  j.  19

  KOBERCE TREND – Les Miserables

     2. B

     6 : 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   1

   Vávra  Sebastian

  j.  22

  VIKI  TEAM – Blaženka Spiders

     4. C

     2 : 0

 

   Králíček  Jan

  j.  24

  VIKI  TEAM – Crossed sausages

     4. D

     2 : 0

 

   Vinklář  Adam

  p. 96

  PIRANNY – Parazit

     7. E

     6 : 0

 

   Doležal  Ota

  p. 97

  PIRANNY – Kapr tým 86

     6.  I

     2 : 0

 

   Brynda  Jiří

  p. 00

  DISCO KOBRA – Bronx KKK

     6. H

     2 : 0

 

   Pospíšil  Přemek

  j.  13

  KOBERCE TREND – Merck stars

     5. C

     5 : 0

 

   Drábik  Pavel

  p. 17

  KOBERCE TREND – Deco

     2. A

     0 : 0

 

   Novotný Roman

  p. 19

  KOBERCE TREND – Debakl FC

     3. B

     2 : 0

 

   Ježek  Josef

  p. 21

  VIKI  TEAM – Palouk SK

     4. B

     7 : 0

 

 

 

 

TÝMOVÉ   STATISTIKY:  

 

údaje jsou vedeny až od sezóny JARO 1993 a podíleli se na nich tato naše mužstva

 

  AC  WEDLE   (OPEL boys)

  podzim  1992 – podzim 1995

  NÁVŠTĚVNÍCI  ŽIŽKOV 84

  jaro  1995 – podzim 1995

  PIRANNY  FC

  jaro  1996 – podzim  1998

  DISCO  KOBRA

  jaro  1999 – jaro  2002

  KARETO – RECO

  podzim  2002 – podzim  2011

  KOBERCE  TREND  ARG

  jaro  2012 – podzim/jaro  2020/21

  VIKI  TEAM

  podzim  2021 – současnost

 

 CELKOVÁ  BILANCE :


676 zápasů      337 - 81 - 258    2315 : 1895

 

po 10. kole J. 2024

 

TABULKA  ODEHRANÝCH  ZÁPASŮ  NA  JEDNOTLIVÝCH  HŘIŠTÍCH + BILANCE

na hřištích napsaných malým písmem se už nehraje   

 

          Hřiště a povrch

      Z

     V

     R

     P

      skóre

     B

  % Úspě        šnost  

 

  METEOR  ,  umt

    145

     78

     13

     54

    584 : 469

    169

      58 %

  Karlín,    písek               

     97

     52

     14

     31

    286 : 177

    118

      61 %

  PRAŽAČKA,  škvára, umt

     70

     28

     11

     31

    186 : 189

     67

      48 %

  MIKULOVA ,  umt

     59

     33

      4

     22

    262 : 218

     70

      59 %

  Hagibor ,   škvára

     46

     27

     10

      9

    113 : 47

     64

      70 %

  ZÁKOSTELNÍ , písek, umt

     20

      7

      2

     11

      57 : 68

     16

      40 %

  Pankrác ,  škvára

     16

     12

      0

      4

      83 : 26

     24

      75 %

  ARITMA , umt

     16

     10

      1

      5

      63 : 45

     21

      66 %

  Riegrovy sady , písek

     15

      6

      1

      8

      44 : 39

     13

      43 %

  BĚCHOVICE + SC  ,  umt

     14

      8

      2

      4

      68 : 41

     18

      64 %

  HANSPAULKA , umt

     15

      7

      1

      7

      53 : 51

     15

      50 %

  KORÁB , škvára , umt

     12

      4

      3

      5

      35 : 35

     11

      46 %

  TEMPO ,  umt

     12

      3

      1

      8

      30 : 52

      7

      30 %

 

  Novoborská  ,  umt

      9

      5

      1

      3

     53  : 25

     11

      61 %

  DĚKANKA ,  umt

      8

      5

      0

      3

     33  : 28

     10

      63 %

  Zárubova ,   umt

      8

      4

      0

      4

     26  : 25

      8

      50 %

  KBELY , škvára , umt

      7

      2

      4

      1

     14  :  9

      8

      57 %

  Podolí  ,  písek

      7

      3

      0

      4

     25  : 31

      6

      43 %

  ŠTĚRBOHOLY  ,  umt

      6

      5

      0

      1

     30  : 13

     10

      83 %

  Junior  ,  písek

      6

      3

      1

      2

     21  : 14

      7

      58 %

  Angelovova , písek, umt

      6

      2

      2

      2

     12  : 20

      6

      50 %

  MOTORLET ,  umt

      5

      3

      1

      1

     18  : 12

      7

      70 %

  Suchdol + VŠ, škvára, písek

      5

      2   

      1     

      2

     24  : 20

      5   

      50 % 

  Jahodová  ,  písek

      5

      2

      0

      3

     17  : 17

      4

      40 %

  MALEŠICE , umt

      5

      2  

      0  

      3

     15  : 19

      4

      40 % 

  Solidarita  ,  škvára

      4

      3

      0

      1

     15  :  7

      6

      75 %

  LITVÍNOVSKÁ ,  umt

      4

      2

      1

      1

     20  :  16

      5

      63 %

 

  Vysočany "díra" , škvára

      4

      2

      0

      2

      14  :  8

      4

      50 %

  Pertoldova  ,  písek

      4

      1    

      1

      2

       8  :  10

      3

      38 %

  Císařská louka , písek

      3

      2

      0

      1

       8  :  4

      4

      67 %

  ZÁBĚHLICE , písek, umt

      3

      2

      0

      1

     10  :  6

      4

      67 %

  Vyšehrad  ,  škvára

      3

      1

      1

      1

     10  :  8

      3

      33 %

  Láskova  ,  písek

      3

      1 

      1

      1

       8  :  7

      3

      33 %

  Podvinný mlýn, škvára

      3

      1

      0

      2

       6  :  8

      2

      33 %

  Zelená liška , škvára

      3

      1

      1

      1

       3  : 16

      3

      33 %

  Olšanská , písek

      2

      2

      0

      0

       9  :  2

      4

    100 %

  HRABÁKOVA  ,  umt 

      2

      1

      1

      0

     10  :  8

      3

      75 %

  Střížkov  ,  škvára

      2 

      1

      1

      0

       3  :  1

      3

      75 %

  Tyršův Vrch , škvára

      2

      1

      0

      1

       5  :  4

      2

      50 %

  TK Sparta,  umt

      2

      0

      0

      2

       5  : 13

      0

        0 %

  ČECHIE SMÍCHOV, škvára, umt

      2

      0

      0

      2

       0  :  9

      0

        0 %

 

  Trávníčkova  ,  písek

      1

      1

      0

      0

       6  :  2

      2

    100 % 

  SLIVENEC ,  umt

      1

      1

      0

      0

       5  :  3

      2

    100 %

  Davídkova  ,  škvára

      1

      1

      0

      0

       5  :  3

      2

    100 %

  Letňany  , přírodní tráva

      1

      1

      0

      0

       1  :  0

      2

    100 %

  Stodůlky  ,  písek , umt

      1

      0

      1

      0

       0  :  0

      1

      50 %

  Baně , škvára

      1

      0

      0

      1

       5  :  6

      0

       0  %

  Albrechtická  ,  umt

      1

      0

      0

      1

       0  :  1

      0

       0  %

  Řeporyje  ,  písek

      1

      0

      0

      1

       0  :  1

      0

       0  %

  Bílá  hora , umt

      1

      0

      0

      1

       2  :  5

      0

       0  %

  Dolní Měcholupy , umt

      1

      0

      0

      1

       2  :  5

      0

       0  %

  Burešova , škvára

      1

      0

      0

      1

       1  :  4

      0

       0  %

  Uhelný sklady , škvára

      1

      0

      0

      1

       2  :  6

      0

       0  %

  PŘEDNÍ KOPANINA, umt

      1

      0

      0

      1

       1  :  6

      0

       0  %

  Smolkova  ,  škvára

      1

      0

      0

      1

       1  :  7

      0

       0  %

  Dětský ostrov , škvára

      1

      0

      0

      1

       1  :  9

      0

       0  %

  Zavadilka  ,  škvára

      1

      0

      0

      1

       1  :  10

      0

       0  %

  Liškova  ,  písek

      1

      0

     0

      1

       0  :  10

      0

       0  %

 

 

VÝHRY S  NEJVYŠŠÍM  POČTEM  NASTŘÍLENÝCH GÓLŮ     (od 8. gólů)

    18 : 2

    VIBROMAX  1985

   podzim     2013

    16 : 1

    DDR  FC

   podzim     1999

    14 : 3

    BUM BAR

   jaro           2010

    13 : 0

    ORANGE  PREDATORS

   jaro           2017

    12 : 0

    ALBUQUERNE  TUPLAKS

   podzim     1999

    12 : 1

    SEBRANKA  FC

   podzim     1997

 

    PRESIDENT  FC

   jaro           2011

    12 : 2

    KEPLEROVY HVĚZDY

   podzim     1996

    11 : 3

    KUMPÁNI

   podzim     2011

    11 : 7

    PETŘINY  09 FC

   jaro           2014

    10 : 0

    TAZY  FPC

   jaro           1995

 

    BEZ  NÁZVU

   jaro           2003

    10 : 1

    ANGMAR

   podzim     2004

    

    NALEJTO 1. FC

   podzim     2010

 

    HANSPAULSKÝ BETON

   jaro           2024

    10 : 4

    V.I.P. PRAHA

   jaro           1996

 

    EDEN  1999

   jaro           2012

 

    PALOUČEK  AC

   jaro           2016

    10 : 5

    DOMÁCÍ POTŘEBY

   podzim     2011

     9 : 0

    DÉMON

   podzim     1994

 

    DEBAKL II.

   podzim     1999

     9 : 1

    ATLANTA  ŽIŽKOV

   jaro           1997

 

    FUGAS  FC

   podzim     2010

 

     9 : 2

    LACHTÁNCI 1. WC

   podzim     2008

 

    REBEL  CIRCUS

   jaro           2022

 

    STEVE

   jaro           2023

     9 : 3

    SCHICHTOVA  MÝDLA

   podzim     1999

     9 : 4

    DG  TEAM

   podzim     2013

     9 : 5

    ERKO  KBELY

   podzim     2017

     8 : 0

    PROKARYOTA

   podzim     1996

   

    KALICH KLUB ŽIŽKOV

   jaro           2002

 

    KERATA – CHÍJOS

   jaro           2003

 

    LACHTAN  TBC

   jaro           2012

     8 : 1

    MVS  VRŠOVICE

   podzim     2017

 

    UTS  VRŠOVICE 

   jaro           2018

     8 : 2

    PAPE  DEJVICE

   podzim     2010

 

    SPOJE PRAHA TJ

   podzim     2013

 

    A.G.Č.V.

   jaro           2015

 

    FERRI  FC

   jaro           2017

 

    SOKOL  PICASSO

   jaro           2018

 

    KLIĎAS  FC

   podzim     2020

     8 : 3

    VOJENSKÉ  LESY

   jaro           2017

 

    FELIX  CLUB

   podzim     2021

 

    BAMBOOCHA  CITY

   podzim     2023

     8 : 4

    REAL TIDE XXL

   jaro           2016

 

    BARCLAYS

   podzim     2020

 

    PAVILON  8 AHC

   podzim     2022

     8 : 5

    PASEKA  FC

   jaro           2011

 

    S.N.F.  A

   podzim     2014

 

    DEMOLIČNÍ  ČETA

   jaro           2024 

 

 

PROHRY  S  NEJVYŠŠÍM  POČTEM  INKASOVANÝCH  GÓLŮ     (od 8. gólů)

    1 : 15

    LA PLATE DE CUNDE

   podzim     1995

    0 : 14

    ORANJES  1. FC

   jaro           1993

    5 : 13

    BALBÍN  FC

   jaro           2019

    3 : 11

    TATRA  04

   podzim     2015

    7 : 11

    NEMESIS

   podzim     2011

    0 : 10

    CALIDA 

   podzim     1996

    1 : 10

    BLUE  FLOWERS

   jaro           1993

 

    RAPID  POTŠTEIN

   podzim     1996

    2 : 10

    MVS  VRŠOVICE

   podzim     2011

     1 : 9

    FOTBALLICA  KMF

   podzim     1997

 

    SAENS  1. FC

   jaro           2019

 

    MĚSTSKÁ  POLICIE

   jaro           2023

     2 : 9

    DEBAKL  FC

   podzim     2020

     5 : 9

    PENCO  FC

   jaro           2008

 

    PETŘINY  09 FC

   jaro           2013

     6 : 9

    ÚDERKA ŽIŽKOV  junioři

   jaro           2023

     0 : 8

    VŠSK MFF UK

   jaro           2012

     1 : 8

    SUCHDOL  SABRES

   podzim     1998

     4 : 8

    KLOKAN PERÓN

   podzim     2017

 

    PFEFRS  FC

   podzim     2023

     5 : 8

    INTER  OHRADNÍ

   podzim     2014

     6 : 8

    NOTORKROS

   podzim     2012

 

 

NEJVYŠŠÍ  REMÍZY

     7 : 7

    GLOBUS

   podzim     1998

     6 : 6

    BONGOBONGO  AC

   jaro           2012

 

    BONGOBONGO  AC

   jaro           2015

 

    TOROLKA

   podzim     2021

     5 : 5

    ATOMOVEJ  BROUK

   podzim     2007

 

    PASEKA

   jaro           2009

     4 : 4

    BUBENDA  FC

   podzim     1995

 

    AUTOBAZAR  DUO

   podzim     2005

 

    A.G.Č.V.

   podzim     2015

 

    ČERNÝ  KONĚ TMK

   podzim     2023 

 

 

NEJVYŠŠÍ  VÝHRY  V JEDNOTLIVÝCH  LIGÁCH  –  (od 7 vstřelených branek)

  2. liga

    10 : 1

    ANGMAR

   podzim     2004

 

     9 : 5

    ERKO  KBELY

   podzim     2017

 

     8 : 1

    MVS  VRŠOVICE

   podzim     2017

 

 

    UTS  VRŠOVICE 

   jaro           2018

 

     8 : 2

    SOKOL  PICASSO

   jaro           2018

 

     7 : 0

    TORPEDO OHROBEC

   jaro           2018

 

     7 : 1

    VOKRA  VV

   podzim     2003

 

 

    S.N.F.  A

   jaro           2018

 

     7 : 3

    TRAKTOR  HUMUS

   podzim     2018

 

 

    DVORCE SK MPI

   podzim     2018

 

  3. liga

    13 : 0

    ORANGE  PREDATORS

   jaro           2017

 

    12 : 1

    PRESIDENT  FC

   jaro           2011

 

    11 : 3

    KUMPÁNI

   podzim     2011

 

    10 : 0

    BEZ  NÁZVU

   jaro           2003

 

    10 : 4

    PALOUČEK  AC

   jaro           2016

 

    10 : 5

    DOMÁCÍ POTŘEBY

   podzim     2011

 

     9 : 2

    STEVE

   jaro           2023

 

     8 : 0

    KERATA – CHÍJOS

   jaro           2003

 

     8 : 2

    A.G.Č.V.

   jaro           2015

 

 

    FERRI  FC

   jaro           2017

 

 

    KLIĎAS  FC

   podzim     2020

 

     8 : 3

    VOJENSKÉ  LESY

   jaro           2017

 

 

    BAMBOOCHA  CITY

   podzim     2023

 

     8 : 4

    REAL TIDE XXL

   jaro           2016

 

 

    BARCLAYS

   podzim     2020

 

 

    PAVILON 8 AHC

   podzim     2022

 

     8 : 5

    PASEKA  FC

   jaro           2011

 

 

    S.N.F.  A

   podzim     2014

 

     7 : 1

    DOMÁCÍ  POTŘEBY

   podzim     2006

 

     7 : 2

    REAL TIDE XXL

   podzim     2014

 

     7 : 4

    NOVA  LFC

   podzim     2015

 

     7 : 5

    TORPEDO  OHROBEC

   jaro           2023

 

  4. liga

    14 : 3

    BUM BAR

   jaro           2010

 

    11 : 7

    PETŘINY  09 FC

   jaro           2014

 

    10 : 1

    NALEJTO 1. FC

   podzim     2010

 

 

    HANSPAULSKÝ BETON

   jaro           2024

 

    10 : 4

    EDEN  1999

   jaro           2012

 

     9 : 1

    FUGAS  FC

   podzim     2010

 

     9 : 2

    REBEL  CIRCUS

   jaro           2022

 

     8 : 0

    KALICH KLUB ŽIŽKOV

   jaro           2002

 

 

    LACHTAN  TBC

   jaro           2012

 

     8 : 2

    PAPE  DEJVICE

   podzim     2010

 

     8 : 3

    FELIX  CLUB

   podzim     2021

 

     8 : 5

    DEMOLIČNÍ  ČETA

   jaro           2024

 

     7 : 0

    FELIX  CLUB

   jaro           2012

 

     7 : 0

    PALOUK  SK

   podzim     2021

 

     7 : 1

    ITALIA

   jaro           2008

 

    

    A.G.Č.V.

   podzim     2012

 

     7 : 2

    FELIX  CLUB

   jaro           2022

 

     7 : 4

    VRŠÁCI

   jaro           1995

 

 

    MALOSTRANSKÝ SK

   podzim     1995

 

 

    BLUE FLAME

   podzim     2007

 

 

    VEGET FC

   podzim     2012

 

 

    VÍŤAZNÝ FEBRUÁR

   jaro           2022

 

     7 : 5

    VŠSK MFF UK

   jaro           2010

 

   

    STEVE

   jaro           2014

 

  5. liga

    18 : 2

    VIBROMAX  1985

   podzim     2013

 

     9 : 2

    LACHTÁNCI 1. WC

   podzim     2008

 

     9 : 4

    DG  TEAM

   podzim     2013

 

     8 : 2

    SPOJE PRAHA TJ

   podzim     2013

 

     7 : 2

  1. WC

   jaro           2009

 

    

    PAVAPA – MOTL

   podzim     2009

 

     7 : 3

    EDEN 1999

   jaro           2013

 

     7 : 6

    A.G.Č.V.

   podzim     2013

 

  6. liga

    12 : 1

    SEBRANKA  FC

   podzim     1997

 

     9 : 1

    ATLANTA  ŽIŽKOV

   jaro           1997

 

  7. liga

    12 : 2

    KEPLEROVY HVĚZDY

   podzim     1996

 

    10 : 0

    TAZY  FPC

   jaro           1995

 

    10 : 4

    V.I.P. PRAHA

   jaro           1996

 

     9 : 0

    DÉMON

   podzim     1994

 

     8 : 0

    PROKARYOTA

   podzim     1996

 

     7 : 2

    SEVER  FC

   jaro           1993

 

    

    GEFOS  PRAHA

   jaro           1996

 

  8. liga

    16 : 1

    DDR  FC

   podzim     1999

 

    12 : 0

    ALBUQUERNE  TUPLAKS

   podzim     1999

 

     9 : 0

    DEBAKL II.

   podzim     1999

 

     9 : 3

    SCHICHTOVA  MÝDLA

   podzim     1999

 

 

NEJVYŠŠÍ  PROHRY V JEDNOTLIVÝCH LIGÁCH  –  (od 7 inkasovaných branek)

  2. liga

    5 : 13

    BALBÍN  FC

   jaro           2019

 

     1 : 9

    SAENS  1. FC

   jaro           2019

 

     4 : 8

    KLOKAN club PERÓN

   podzim     2017

 

     0 : 7

    BOREK  HODINÁŘSTVÍ

   jaro           2005

 

     2 : 7

    BEDNA 98 FC

   podzim     2005

 

 

    LUCIÁN FC

   podzim     2018

 

     4 : 7

    SMUTNÝ  POTAPĚČI

   podzim     2018

 

  3. liga

    3 : 11

    TATRA  04

   podzim     2015

 

    7 : 11

    NEMESIS

   podzim     2011

 

    2 : 10

    MVS  VRŠOVICE

   podzim     2011

 

     1 : 9

    MĚSTSKÁ  POLICIE

   jaro           2023

 

     2 : 9

    DEBAKL  FC

   podzim     2020

 

     6 : 9

    ÚDERKA ŽIŽKOV junioři

   jaro           2023

 

     4 : 8

    PFEFRS  FC

   podzim     2023

 

     5 : 8

    INTER  OHRADNÍ

   podzim     2014

 

     1 : 7

    NOVA

   jaro           2007

 

     3 : 7

    KULIŠÁCI

   jaro           2007

 

     4 : 7

    VEMEX

   jaro           2016

 

     5 : 7

    MĚSTSKÁ  POLICIE

   podzim     2020

 

  4. liga

     5 : 9

    PENCO FC

   jaro           2008

 

     1 : 8

    VŠSK MFF UK

   jaro           2012

 

     6 : 8

    NOTORKROS

   jaro           2012

 

     3 : 7

    XAMAX  AC

   podzim     1995

 

    

    VŠSK MFF UK

   jaro           2014

 

     4 : 7

    FP  PRAHA

   podzim     2012

 

     

    EDUCASOFT

   jaro           2024

 

  5. liga

     1 : 7

    ACKERMAN

   jaro           2001

 

     2 : 7

    VÍŤAZNÝ FEBRUÁR

   podzim     2013

 

     5 : 9

    PETŘINY 09 FC

   jaro           2013

 

  6. liga

    1 : 15

    LA PLATE DE CUNDE

   podzim     1995

 

     1 : 9

    FOTBALLICA  KMF

   podzim     1997

 

     1 : 8

    SUCHDOL  SABRES

   podzim     1998

 

  7. liga

    0 : 14

    ORANJES  1. FC

   jaro           1993

 

    0 : 10

    CALIDA 

   podzim     1996

 

    1 : 10

    BLUE  FLOWRES

   jaro           1993

 

  

    RAPID  POTŠTEIN

   podzim     1996

 

 

 

 

 

 

 

 

  8. liga

 

  Neinkasovali jsme víc než 3 góly

 


 

 

NEJČASTĚJŠÍ  SOUPEŘI  -   MINIMÁLNĚ  3  ZÁPASY

( po 10. kole J. 2024 )

 

 

        Soupeř

   Bilance a skóre

 

    výs

    led

     ky

  zápa

    sů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 10x

  Torpedo OHROBEC

   6 – 0 – 4     45:31

   2:3

   6:3

   5:2

   5:3

   7:0

   3:5

 

 

 

   3:4

   4:2

   7:5

   3:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  9x

  A.G.Č.V.

   4 – 2 – 2     36:22

   1:2

   3:2

   7:1

   7:6

   8:2

   4:4

 

 

 

   2:2

   0:2

   4:1

 

 

 

 

  8x

  STEVE

   6 – 0 – 2     39:24

   2:3

   2:4

   7:5

   4:2

   5:3

   6:3

 

 

 

   4:2

   9:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  7x

  MVS VRŠOVICE

   5 – 1 – 1     27:20 

   4:3

   2:1

 2:10

   8:1

   3:3

   5:1

 

 

 

   3:1

 

 

 

 

 

 

  S.N.F.  A

   4 – 0 – 3     16:13

   5:1

   1:0

   1:2

   1:2

   0:3

   8:5

 

 

 

   7:1

 

 

 

 

 

 

  MĚSTSKÁ Policie

   1 – 0 – 6     21:37

   3:4

   1:6

   5:2

   4:5

   5:7

   1:9

 

 

 

   2:4

 

 

 

 

 

 

  6x

  REAL TIDE XXL

   6 – 0 – 0     35:14

   6:0k

   7:2

   8:4

   4:2

   6:4

   4:2

 

  EKONOM WT

   4 – 0 – 2      17:9

   1:0

   1:2

   3:1

   3:4

   3:2

   6:0

 

  VŠSK MFF UK

   4 – 0 – 2     18:22

   3:1

   0:0

   7:5

   4:1

   1:8

   3:7

 

  DVORCE SK MPI

   3 – 0 – 3     22:21

   4:1

  0:6k

   6:3

   7:3

   3:4

   2:4

 

SPECIÁL Bráník A+B 

   3 – 1 – 2     18:20

   5:3

   1:4

   2:2

   5:3

   1:5

   4:3

 

  SLAMNÍK  I. USP

   2 – 2 – 2     11:15

   3:0

   0:3 

   5:3

   0:0

   3:3

   0:6k

 

  BONGOBONGO

   1 – 3 – 2     21:26

   6:6

   2:5

   2:2

   6:6

   4:2

   1:5

 

  INTER OHRADNÍ

   1 – 1 – 4     14:22

   2:2

   5:8

   2:3

   1:2

   4:1

   0:6k

 

  5x

  SUMCI AC

   5 – 0 – 0      20:5

   5:2

   4:1

   3:1

   2:1

   6:0k

 

 

  SAMSON BONELLA

   3 – 1 – 1     18:10

   3:3

   4:3

   6:0k

   5:1

   0:3

 

 

  FELIX  CLUB

   3 – 0 – 2     24:14  

   1:5

   7:0

   1:4

   8:3

   7:2

 

 

  PALOUK  SK

   3 – 0 – 2     20:12

   1:2

   2:0

   4:6

   7:0

   6:4

 

 

  NOVA LTC

   3 – 0 – 2     18:18

   1:7

   5:3

   4:2

   7:4

   1:2

 

 

  M – BUBO

   2 – 1 – 2       9:8

   1:2

   2:1

   1:1

   2:3

   3:1

 

 

  FUGAS  CF

   2 – 1 – 2     16:16

   1:0

   3:3

   3:6

   0:6k

   9:1

 

 

  AUTOBAZAR DUO

   2 – 1 – 2     14:16

   5:6

   1:0

   1:5

   4:4

   3:1

 

 

  KÁCA  FC

   2 – 0 – 3     12:19

   4:1

   0:6k

   1:3

   4:3

   3:6

 

 

  UTS VRŠOVICE

   1 – 0 – 4     10:18

   0:6k

   0:2

   8:1

   2:3

  0:6k

 

 

  4x

  MARTINI  BC

   4 – 0 – 0      15:6

   4:1

   4:1

   4:2

   3:2

 

 

 

  DOMÁCÍ POTŘEBY

   3 – 0 – 1     25:14

   7:1

   5:6

  10:5

   3:2

 

 

 

  PIVOJ

   3 – 0 – 1      11:3

   0:3

   2:0

   3:0

   6:0

 

 

 

  AMÉBY

   2 – 1 – 1      10:5

   6:0

   2:1

   2:2

   0:2

 

 

 

  FERRI  FC

   2 – 0 – 2     13:14  

  0:6k

   2:1

   3:5

   8:2

 

 

 

  LA  FAMIGLIA

   2 – 0 – 2     11:16

  0:6k

   4:1

   5:3

   2:6

 

 

 

  ORANJES 04 FC

   1 – 0 – 3      7:22

  0:14

   2:3

   3:0

   2:5

 

 

 

  LA PLATE CÜNDE

   0 – 2 – 2      7:22

  1:15

   0:0

   3:3

   3:4

 

 

 

  AKTA – REZ

   0 – 0 – 4      4:16

   0:3

   0:3

   2:4

   2:6

 

 

 

  3x

  DEMOLIČNÍ  ČETA

   3 – 0 – 0      15:5

   6:0

   1:0

   8:5

 

 

 

 

  TROPS 1.SK

   3 – 0 – 0      13:3

   3:1

   4:2

  6:0k

 

 

 

 

  BAKERA

   3 – 0 – 0      13:4

   4:0

   4:2

   5:2

 

 

 

 

  MOROVÁ RÁNA

   3 – 0 – 0      11:3

   4:1

   4:2

   3:0

 

 

 

 

  BUM BAR

   2 – 1 – 0      18:5

   2:0

   2:2

  14:3

 

 

 

 

  ATLANTA ŽIŽKOV

   2 – 1 – 0      15:3

   9:1

   5:1

   1:1

 

 

 

 

  FILIPI  SK

   2 – 1 – 0      14:4

   2:2

   6:2

  6:0k

 

 

 

 

  PETROHRADSKÁ

   2 – 1 – 0      13:5

   1:1

   6:2

   6:2

 

 

 

 

  PAVAPA MOTL

   2 – 1 – 0      12:4

   7:2

   0:0

   5:2

 

 

 

 

  BRONX  KKK

   2 – 1 – 0       8:3

   1:1

   5:2

   2:0

 

 

 

 

  TAZY

   2 – 0 – 1      15:2

   5:1

  10:0

   0:1

 

 

 

 

  PRESIDENT  FC

   2 – 0 – 1     21:10

   3:5

   6:3

  12:1

 

 

 

 

  EDEN  1999

   2 – 0 – 1     17:10

  10:4

   0:3

   7:3

 

 

 

 

  PIVNÍ KURÝR

   2 – 0 – 1      13:6

   4:6

   8:0

   1:0

 

 

 

 

  NOTORAX

   2 – 0 – 1       9:2

   3:1

  6:0k

   0:1

 

 

 

 

  BOTIČ  FC

   2 – 0 – 1       9:4

   1:3

   2:1

  6:0k

 

 

 

 

  HS PRAHA

   2 – 0 – 1       9:5

  6:0k

   3:2

   0:3

 

 

 

 

  NOTORKROS FK

   2 – 0 – 1     16:13

   6:8

   4:2

   6:3

 

 

 

 

  SANTA TRANTA

   2 – 0 – 1     15:12

   6:4

   3:4

   6:4

 

 

 

 

  SOKOL PICASSO

   2 – 0 – 1     13:10

   5:2

   0:6

   8:2

 

 

 

 

  PETŘINY 09 FC

   2 – 0 – 1     20:18

   5:9

   4:2

  11:7

 

 

 

 

  SPOJE PRAHA

   2 – 0 – 1     13:11

   8:2

   5:3

  0:6k

 

 

 

 

  VYSOČANY SOKOL

   2 – 0 – 1       7:5

   4:1

   1:5

   2:0

 

 

 

 

  Rest. U PECKŮ B

   2 – 0 – 1     11:10

   5:1

   6:3

  0:6k

 

 

 

 

  SUCHDOL SABRES

   2 – 0 – 1      8:12

   1:8

   3:2 

   4:2

 

 

 

 

 

  BUBLIFUCK

   1 – 2 – 0       6:5

   2:2

   2:2

   2:1

 

 

 

 

  NEALKO  FC

   1 – 1 – 1       7:2

   1:2

  6:0k

   0:0

 

 

 

 

  VOKRA  VV

   1 – 1 – 1      10:6

   1:1

   7:1

   2:4

 

 

 

 

  PAŠÁCI

   1 – 1 – 1       8:7

   2:2

   3:5

   3:2

 

 

 

 

  SAENS 1. FC

   1 – 1 – 1      9:13

   3:3

   3:1

   1:9

 

 

 

 

  KOJOTS UNITED

   1 – 0 – 2       7:4

  6:0k

   1:3

   0:1

 

 

 

 

  VÍŤAZNÝ FEBRUÁR

   1 – 0 – 2     12:15

   2:7

   3:4

   7:4

 

 

 

 

  LUCIÁN  FC

   1 – 0 – 2     10:13  

   2:4

   6:2

   2:7

 

 

 

 

  GRINDERS

   1 – 0 – 2     10:13

   5:2

   2:5

   3:6

 

 

 

 

  VEGET  FC

   1 – 0 – 2      9:13

   1:4

   1:5

   7:4

 

 

 

 

  ŠUMAVAN BALKÁN

   1 – 0 – 2      6:12

   2:6

   2:0

   2:6

 

 

 

 

  1. FC ŽIŽKOV

   0 – 2 – 1       5:6

   1:2

   2:2

   2:2

 

 

 

 

  UKRUTNÍ

   0 – 2 – 1       5:6

   2:2

   2:3

   1:1

 

 

 

 

  HRADNÍ  STRÁŽ

   0 – 2 – 1       4:7

   2:2

   1:1

   1:4

 

 

 

 

  KLOKAN PERÓN

   0 – 1 – 2      4:14

   4:8

   0:0

  0:6k

 

 

 

 

  MONTÁNA

   0 – 0 – 3       3:6

   1:2

   1:2

   1:2

 

 

 

 

  ŠACHTA  UK

   0 – 0 – 3       2:9

   2:4

   0:1

   0:4

 

 

 

 

  SKIF

   0 – 0 – 3      5:14

   1:2

   2:6

   2:6

 

 

 

 

  BŘEWNOW BOYS

   0 – 0 – 3      4:14

   2:3

  0:6k

   2:5

 

 

 

 

 

SOUPEŘ, SE  KTERÝM JSME  DOPOSUD  NEPROHRÁLI - minimálně 3 vzájemné zápasy

 

  6x

  REAL TIDE XXL

   6 – 0 – 0     35:14

  6:0k

   7:2

   8:4

   4:2

   6:4

   4:2

 5x

  SUMCI AC

   5 – 0 – 0      20:5

   5:2

   4:1

   3:1

   2:1

  6:0k

 

 4x

  MARTINI  BC

   4 – 0 – 0      15:6

   4:1

   4:1

   4:2

   3:2

 

 

 3x

  DEMOLIČNÍ  ČETA

   3 – 0 – 0      15:5

   6:0

   1:0

   8:5

 

 

 

 

  TROPS 1.SK

   3 – 0 – 0      13:3

   3:1

   4:2

  6:0k

 

 

 

 

  BAKERA

   3 – 0 – 0      13:4

   4:0

   4:2

   5:2

 

 

 

 

  MOROVÁ RÁNA

   3 – 0 – 0      11:3

   4:1

   4:2

   3:0

 

 

 

 

  BUM BAR

   2 – 1 – 0      18:5

   2:0

   2:2

  14:3

 

 

 

 

  ATLANTA ŽIŽKOV

   2 – 1 – 0      15:3

   9:1

   5:1

   1:1

 

 

 

 

  FILIPI  SK

   2 – 1 – 0      14:4

   2:2

   6:2

  6:0k

 

 

 

 

  PETROHRADSKÁ

   2 – 1 – 0      13:5

   1:1

   6:2

   6:2

 

 

 

 

  PAVAPA MOTL

   2 – 1 – 0      12:4

   7:2

   0:0

   5:2

 

 

 

 

  BRONX  KKK

   2 – 1 – 0       8:3

   1:1

   5:2

   2:0

 

 

 

 

  BUBLIFUCK

   1 – 2 – 0       6:5

   2:2

   2:2

   2:1

 

 

 

 

 

SOUPEŘ, KTERÉHO  JSME  DOPOSUD  NEPORAZILI - minimálně  3  vzájemné zápasy

 

  4x

  AKTA – REZ

   0 – 0 – 4      4:16

   0:3

   0:3

   2:4

   2:6

 

 

 

  LA PLATE CÜNDE

   0 – 2 – 2      7:22

  1:15

   0:0

   3:3

   3:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  3x

  1. FC ŽIŽKOV

   0 – 2 – 1       5:6

   1:2

   2:2

   2:2

 

 

 

 

  UKRUTNÍ

   0 – 2 – 1       5:6

   2:2

   2:3

   1:1

 

 

 

 

  HRADNÍ  STRÁŽ

   0 – 2 – 1       4:7

   2:2

   1:1

   1:4

 

 

 

 

  KLOKAN PERÓN

   0 – 1 – 2      4:14

   4:8

   0:0

   0:6k

 

 

 

 

  MONTÁNA

   0 – 0 – 3       3:6

   1:2

   1:2

   1:2

 

 

 

 

  ŠACHTA  UK

   0 – 0 – 3       2:9

   2:4

   0:1

   0:4

 

 

 

 

  SKIF

   0 – 0 – 3      5:14

   1:2

   2:6

   2:6

 

 

 

 

  BŘEWNOW BOYS

   0 – 0 – 3      4:14

   2:3

   0:6k

   2:5

 

 

 

 

 

NEJVÍCE  BODŮ  V  SEZONĚ           (14 bodů a více)

 

  20

  podzim  2010 –  4. C

  KARETO – RECO

   1. místo , postup

  19

  podzim  2002 –  4. E

  KARETO – RECO  

   1. místo , postup 

 

  podzim  2000 – 6. H

  DISCO – KOBRA

   2. místo , postup 

  18

  jaro        2003 – 3. D

  KARETO – RECO

   1. místo , postup

 

  jaro        2022 – 4. C

  VIKI TEAM

   1. místo , postup

 

  jaro        2017 – 3. A

  KOBERCE TREND

   2. místo , postup

 

  podzim  2009 – 5. B

  KARETO – RECO 

   2. místo , postup

 

  podzim  2016 – 3. A

  KOBERCE TREND

   2. místo

 

  podzim  1999 – 8. Q

  DISCO KOBRA

   3. místo , postup

 

  jaro        1995 – 7. F

  WEDLE  1. AC

   3. místo , postup

 

  podzim  2022 – 3. B

  VIKI  TEAM

   3. místo 

 

  17

  jaro        2014 – 4. B

  KOBERCE  TREND

   2. místo , postup

 

  jaro        2018 – 2. B

  KOBERCE  TREND

   2. místo

  16

  podzim  2013 – 5. C

  KOBERCE  TREND

   2. místo , postup

 

  podzim  1996 – 7. J

  PIRANNY  FC

   2. místo , postup

  14

  jaro        2001 – 5. G

  DISCO KOBRA

   2. místo , postup

 

  jaro        2001 – 7. G

  DISCO KOBRA

   4. místo , postup

 

  jaro        2005 – 2. B

  KARETO – RECO

   3. místo

 

  jaro        2004 – 2. B

  KARETO – RECO

   4. místo

 

  jaro        2011 – 3. B

  KARETO – RECO

   5. místo

 

  jaro        2013 – 5. C

  KOBERCE  TREND

   5. místo


 

NEJMÉNĚ  BODŮ  V  SEZONĚ    (pod 10 a bez těch dvou sezón, kdy jsme byli vyloučeni)

 

    2

  jaro        2007 – 3. A

  KARETO – RECO

  12. místo , sestup

    3

  jaro        2019 – 2. B

  KOBERCE TREND

  12. místo , sestup

    5

  podzim  1995 – 4. A

  NÁVŠTĚVNÍCI

  11. místo , sestup

  

  jaro        2008 – 4. C

  KARETO – RECO

  10. místo , sestup

    6

  podzim  1996 – 6. F

  WEDLE   1. AC

  10. místo

 

  podzim  2020 – 3. B

  KOBERCE  TREND

  11. místo , sestup

    7

  podzim  2018 – 2. A

  KOBERCE TREND

  10. místo

    8

  podzim  2005 – 2. B

  KARETO – RECO

  11. místo , sestup

  

  podzim  2006 – 3. C

  KARETO – RECO

    9. místo

  

  podzim  2008 – 5. B

  KARETO – RECO

    9. místo

  

  podzim  2012 – 4. B

  KOBERCE TREND

  11. místo , sestup

 

  podzim  2023 – 3. B

  VIKI  TEAM

  11. místo , sestup

    9

  podzim  2011 – 3. B 

  KARETO – RECO

  10. místo , sestup 

 


 

NEJVÍCE  VSTŘELENÝCH  BRANEK  V  SEZONĚ   (40 a více)

 

  72

  podzim  1999  – 8. Q

   DISCO – COBRA           průměr na zápas:

   6,55

  68

  podzim  2013  – 5. C

   KOBERCE  TREND

   6,18

  60

  jaro        2017  – 3. A

   KOBERCE  TREND

   5,45

  58

  jaro        2022  – 4. C

   VIKI TEAM

   5,28

  57

  podzim  2010  – 4. C

   KARETO – RECO

   5,18

  52

  jaro        2014  – 4. B 

   KOBERCE  TREND

   4,73

  51

  jaro        2012  – 4. B 

   KOBERCE  TREND 

   4,65

 

  jaro        2018  – 2. B

   KOBERCE  TREND

 

  50

  jaro        2023  – 3. B

   VIKI  TEAM

   4,55

  49

  jaro        2016  – 3. C

   KOBERCE  TREND

   4,45

 

  48

  podzim  2021  – 4. B  

   VIKI  TEAM

   4,36

 

  jaro        2013  – 5 .C

   KOBERCE  TREND

   4,36

 

  podzim  2011  – 3. B  

   KARETO – RECO

   4,36

 

  jaro        2011  – 3. B

   KARETO – RECO

   4,36

 

  podzim  1996  – 7. J

   PIRANNY  FC

   4,36

  46

  jaro        2010  – 4. B

   KARETO – RECO

   4,18

  44

  podzim  2009  – 5. B

   KARETO – RECO

   4,00

  43

  podzim  2016  – 3. A

   KOBERCE TREND

   3,91

 

  podzim  1994  – 7. E

   WEDLE  1. AC

   3,91

  42

  podzim  2022  – 3. B

   VIKI  TEAM

   3,82

  41

  jaro        1995  – 7. F

   WEDLE  1. AC

   3,73

 

  jaro        1997  – 6. I

   PIRANNY   FC

   3,73

  40

  jaro        2009  – 5. C

   KARETO – RECO

   3,64

 

  podzim  2012  – 4. B

   KOBERCE  TREND

   3,64

 

  podzim  2015  – 3. B 

   KOBERCE  TREND

   3,64

 

 

NEJMÉNĚ  VSTŘELENÝCH  BRANEK  V  SEZONĚ   (do 20 gólů)  
 

na podzim 1993 bylo ve skupině jen 8 týmů

 

   9

  podzim  1993  –  7. F

   WEDLE  1. AC                  průměr na zápas:

    1,12

  14

  podzim  1997  –  6. I

   PIRANNY   FC

    1,27

  19

  jaro        2007  –  3. A

   KARETO – RECO

    1,73

 

 

NEJMENĚ  INKASOVANÝCH  BRANEK  V  SEZONĚ   (pod 20 gólů)

 

   7

  podzim  2002 –  4. E

   KARETO                       průměr na zápas:

   0,63

  11

  jaro        2003 –  3. D

   KARETO – RECO

   1,00

 

  podzim  2000 –  6. H

   DISCO – COBRA

   1,00

  12

  podzim  1999 –  8. Q

   DISCO – COBRA

   1,09

  14

  jaro        2000 –  7. G

   DISCO – COBRA

   1,27

  15

  jaro        1995 –  7. F

   WEDLE  1. AC

   1,36

 

  podzim  2010 –  4. C

   KARETO – RECO

   1,36

  16

  jaro        1998 –  6. H 

   PIRANNY  FC

   1,45

  17

  podzim  2003 –  2. A

   KARETO – RECO

   1,54

  18

  jaro        2018 –  2. B

   KOBERCE  TREND

   1,63

  19

  jaro        1996 –  7. L

   PIRANNY  FC

   1,73

 

 

NEJVÍCE  INKASOVANÝCH  BRANEK  V  SEZONĚ   (40 a více)

 

  62

  jaro        2019 –  2. B

   KOBERCE TREND       průměr na zápas:

   5,63

  57

  podzim  2000 –  3. B

   KARETO – RECO

   5,18

  56

  jaro        1993 –  7. B

   WEDLE  1. AC              

   5,09

  53

  jaro        2007 –  3. A

   KARETO – RECO

   4,82

 

  jaro        2023 –  3. B

   VIKI  TEAM

   4,82

  50

  podzim  2020 –  3. B

   KOBERCE  TREND

   4,54

  49

  podzim  2018 –  2. A

   KOBERCE TREND

   4,45

  47

  podzim  2012 –  4. B

   KOBERCE TREND

   4,27

  44

  podzim  2012 –  3. B

   KOBERCE TREND

   4,00

  43

  podzim  2023 –  3. B

   VIKI  TEAM

   3,91

  41

  podzim  1995 –  4. A

   NÁVŠTĚVNÍCI  84

   3,73

 

 

NEJČASTĚJŠÍ  VÝSLEDKY,  minimálně 6x   (ve výsledcích 6:0 a 0:6 jsou i kontumační výhry a prohry)

( po 10. kole J. 2024 )

 

       VÝHRY :

            6 : 0

             32 x

 

            4 : 2

             24 x

 

            3 : 1

             22 x

 

            4 : 1

             18 x

 

         5 : 2,  5 : 3

             16 x

 

         5 : 1,  2 : 0

             15 x

 

            

             14 x

 

        1 : 0,  2 : 1  

             13 x

 

    6 : 2,  3 : 2,  4 : 3

             11 x

 

            6 : 3

             10 x

 

            

               9 x

 

        3 : 0,  6 : 4

               8 x

 

                    

               7 x

 

    4 : 0,  7 : 2,  8 : 2

               6 x

 

     PROHRY :

            1 : 2

             30 x    

 

            0 : 6

             26 x

 

        2 : 4,  3 : 4

             17 x

 

            

             16 x

 

    2 : 3,  0 : 3, 1 : 3  

             14 x

 

            1 : 5

             12 x

 

        0 : 1,  2 : 6

             11 x 

 

            2 : 5

             10 x

 

            

               9 x

 

            3 : 6

               8 x

 

        1 : 4,  3 : 5

               7 x

 

            0 : 2

               6 x

 

      REMÍZY :

            1 : 1

              22 x

 

            2 : 2

              22 x

 

            3 : 3

              17 x

 

            0 : 0

              10 x

 

 

 

NEJDELŠÍ  SÉRIE  BEZ  PROHRY   (minimálně 5 zápasů v řadě)

                                                                                                                                                        

Zajímavost:  

od 1. kola P. 2002 až do 6. kola P. 2003 jsme z 28 zápasů v řadě prohráli jen 2 !!,

od 2. kola P. 2009 až do 7. kola J. 2011 jsme z 39 zápasů v řadě prohráli jen 5 !!!

a od 1. kola P. 1999 až do 6. kola P. 2001 jsme z 50 zápasů v řadě prohráli jen 9 !!!  

škoda, že vždy tak blbě, že nemáme delší sérii než 13 zápasů

 

  13

    13 – 0 – 0

  3. kolo j. 2022 –  4.kolo p. 2022

 VIKI  TEAM

 

    11 – 2 – 0

  8.kolo j. 2000  –  9.kolo p. 2000

 DISCO  KOBRA

 

    10 – 3 – 0

  2.kolo p. 1999  –  3.kolo j. 2000

 DISCO  KOBRA

 

 

 

 

  12

     9 – 3 – 0

  celý p. 2002 – 1. kolo j. 2003

 KARETO – RECO 

 

  11

    11 – 0 – 0

  8.kolo p. 2010 –  7.kolo j. 2011

 KARETO – RECO

 

    10 – 1 – 0

  10.kolo p. 2013 – 9.kolo j. 2014

 KOBERCE TREND

  10

     8 – 2 – 0

  8.kolo p. 2009 –  6.kolo j. 2010

 KARETO – RECO

   9

     9 – 0 – 0

  2. kolo j. 2017 – 10.kolo j. 2017

 KOBERCE TREND

  

     7 – 2 – 0

  3. – 11.kolo j. 2003

 KARETO – RECO

 

   8

     8 – 0 – 0

  10.kolo j. 2010 – 6.kolo p. 2010

 KARETO – RECO

 

     7 – 1 – 0

  8.kolo p. 1994 – 4.kolo j. 1995

 WEDLE  AC

 

 

 

 

   7

     4 – 3 – 0

  11.kolo p. 2023 – 6.kolo j. 2024

 VIKI  TEAM

 

 

 

 

   6

     6 – 0 – 0

  9.kolo  j. 2004 –  3.kolo p. 2004

 KARETO – RECO

   

     4 – 2 – 0

  3. – 8.kolo  p. 1996

 PIRANNY  FC

 

   5

     5 – 0 – 0   

  3. – 7.kolo  p. 2016  

 KOBERCE TREND

   

     5 – 0 – 0

  8.kolo p. 2015 – 1.kolo j. 2016 

 KOBERCE TREND

   

     5 – 0 – 0

  4. – 8.kolo  p. 2013

 KOBERCE TREND

   

     5 – 0 – 0

  2. – 6.kolo  p. 2009

 KARETO – RECO

   

     5 – 0 – 0

  11.kolo p. 2004 – 4.kolo j. 2005

 KARETO – RECO

   

     5 – 0 – 0

  9.kolo  p. 2001 – 2.kolo j. 2002

 DISCO KOBRA

   

     4 – 1 – 0

  1. – 5.kolo  j. 2018

 KOBERCE TREND

  

     4 – 1 – 0

  3. – 7.kolo  p. 2014

 KOBERCE TREND

  

     4 – 1 – 0

  8.kolo  j. 2006 – 1.kolo p. 2006

 KARETO – RECO

 

     3 – 2 – 0

  7. – 11 kolo j. 2018  

 KOBERCE  TREND

  

     3 – 2 – 0

  2. – 6.kolo  p. 2003

 KARETO – RECO

  

     3 – 2 – 0

  6. – 10.kolo j. 1997

 PIRANNY FC

  

     2 – 3 – 0

  2. – 6.kolo  p. 2001

 DISCO KOBRA


 

 

NEJDELŠÍ  SÉRIE  BEZ  VÝHRY    (minimálně 5 zápasů v řadě)

 

  14

     0 – 3 – 11

  celé  j. 2007 –  3.kolo p. 2007

 KARETO – RECO

  12

     0 – 3 – 9

  3. kolo j. 2019 –   3. kolo p. 2019

 KOBERCE TREND

   8

     0 – 2 – 6

  2. – 9.kolo  p. 2006

 KARETO – RECO

   7

     0 – 3 – 4

  6.kolo  j. 2009 – 1.kolo p. 2009

 KARETO – RECO

  

     0 – 1 – 6

  8.kolo  j. 2011 – 3.kolo p. 2011

 KARETO – RECO

   6

     0 – 1 – 5

  2.kolo p. 2015 – 7.kolo p. 2015

 KOBERCE TREND

   5

     0 – 0 – 5

  8.kolo p. 2014 – 1.kolo j. 2015

 KOBERCE TREND

  

     0 – 0 – 5

  6. – 10.kolo  p. 2008

 KARETO – RECO

  

     0 – 1 – 4

  1. – 5.kolo  j. 2006 

 KARETO – RECO

  

     0 – 1 – 4

  6. – 10.kolo p. 2005 

 KARETO – RECO

  

     0 – 1 – 4

  1. – 5.kolo p. 1998

 PIRANNY FC

  

     0 – 2 – 3

  10.kolo p. 2007 – 3.kolo j. 2008

 KARETO – RECO 

 

 

 

ZÁPASY  V  ŘADĚ  BEZ  INKASOVANÉ  BRANKY   (minimálně 3 za sebou)

 

Od doby, co se hraje na umělce, už nuly moc nenaskakují :):)

 

   4

  12:0, 6:0, 0:0,  2:0

    10.kolo p.1999 – 2.kolo j.2000  

  DISCO  KOBRA 

   4

  1:0,  2:0,  2:0,  1:0

          1. – 4. kolo  p. 2000

  DISCO  KOBRA

   4

  3:0,  3:0,  2:0,  1:0

          3. – 6. kolo  p. 2002

  KARETO – RECO

   4

  1:0,  1:0, 10:0, 1:0

          5. – 8. kolo  j.  2003

  KARETO – RECO

   4

  1:0,  3:0,  2:0,  1:0

          3. – 6. kolo  j.  2004

  KARETO – RECO